fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація результатів дослідження “Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні”

  • Дата: 13/12/2023 (СР)
  • Час: 11:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Презентація результатів дослідження “Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні”. Дата: 13 грудня2023. Час: 11:00 12:00. Комітет безпеки та захисту бізнесу Асоціації спільно з юридичною фірмою Sayenko Kharenko запрошують взяти участь в обговоренні результатів нової хвилі дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», яке відбудеться 13 грудня об 11:00. Учасники зустрічі зможуть дізнатися актуальну оцінку безпекової ситуації, зокрема, оцінку бізнес-клімату, наявності, якості та захищеності інфраструктури для ведення бізнесу, ключові виклики та варіанти вирішення проблем, що стоять сьогодні перед бізнесом. Для кого це важливо: • Підприємці, бізнесмени, інвестори • Експерти у галузі безпеки • Усі, хто цікавиться економічним розвитком України Презентація відбудеться у форматі вебінару, тож можна долучитися з будь-якої точки світу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380672181037.

Комітет безпеки та захисту бізнесу Асоціації спільно з юридичною фірмою Sayenko Kharenko запрошують взяти участь в обговоренні результатів нової хвилі дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», яке відбудеться 13 грудня об 11:00.

Учасники зустрічі зможуть дізнатися актуальну оцінку безпекової ситуації, зокрема, оцінку бізнес-клімату, наявності, якості та захищеності інфраструктури для ведення бізнесу, ключові виклики та варіанти вирішення проблем, що стоять сьогодні перед бізнесом.

Для кого це важливо:
• Підприємці, бізнесмени, інвестори
• Експерти у галузі безпеки
• Усі, хто цікавиться економічним розвитком України

Презентація відбудеться у форматі вебінару, тож можна долучитися з будь-якої точки світу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
+380672181037
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: