fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Пресконференція «Перший український павільйон на Web Summit»

Підприємництво
 • Дата: 30/09/2021
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Клуб Кабінету Міністрів України (вул. вулиця Інститутська, 7)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Пресконференція «Перший український павільйон на Web Summit». Дата: 30 вересня2021. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України (вул. вулиця Інститутська, 7). 30 вересня відбудеться пресконференція, присвячена участі України на Web Summit 2021 у Лісабоні. В 2021 році об’єднана ІТ екосистема України їде на Web Summit. Вперше Україна буде мати стенд екосистеми представлена на одній з наймасштабніших світових технологічних конференцій. Web Summit – це 4-денний захід, що об’єднує 300 світових спікерів, 70 тис відвідувачів з 160+ країн, більше 1000 інвесторів. Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України, вул. вулиця Інститутська, 7 Початок заходу: 10:00 Журналісти можуть поставити запитання спікерам в онлайн-формі до 20:00 29 вересня: https://forms.gle/UC7LYEkRg6W4mZkY8    Акредитація для ЗМІ є обов’язковою до 29 вересня включно: https://forms.gle/NPJFcizM2roam2VX9   Теми до обговорення Яким буде формат участі та чому виникла чому виникла ініціатива об’єднати екосистему країни; Як виглядатиме Український павільйон на Web Summit; Web Summit — унікальна можливість для покращення міжнародного іміджу країни. Що готує Україна?; Як бізнес працює над формуванням та просуванням технологічної України; Інноваційні проєкти, хмарні рішення: що пропонує світу Україна сьогодні та які проєкти готуються до запуску у найближчі роки Український павільйон - став можливим завдяки об’єднанню спільних зусиль - державного і приватного секторів. До цього долучилися: Міністерство цифрової трансформації, Міністерство закордонних справ, Український фонд стартапів, Європейська Бізнес Асоціаціяї, Посольство України в Португалії, Sigma Software Group, Ukrainian Hub, iplace digital agency та партнери — Digital Future, Kyivstar, PariMatch Tech, Rocket, Fondy, Avenga, ISSP, Concord Bank та UNIT.City. Захід відбудеться за участю: Михайла Федорова, Віце-премєр-міністра — Міністра цифрової трансформації України Павла Карташова, директора Українського фонду стартапів Валерія Красовського, співзасновника і CEO Sigma Software Group Олексія Вітченка, засновника Digital Future Олександра Комарова, президента Kyivstar Модератор: Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Посилання на онлайн трансляцію: https://youtu.be/NI6CCDTYcCsВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Оксана Миронько. E-mail oksana.myronko@eba.com.ua.

30 вересня відбудеться пресконференція, присвячена участі України на Web Summit 2021 у Лісабоні.

В 2021 році об’єднана ІТ екосистема України їде на Web Summit. Вперше Україна буде мати стенд екосистеми представлена на одній з наймасштабніших світових технологічних конференцій. Web Summit – це 4-денний захід, що об’єднує 300 світових спікерів, 70 тис відвідувачів з 160+ країн, більше 1000 інвесторів.

Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України, вул. вулиця Інститутська, 7

Початок заходу: 10:00

Журналісти можуть поставити запитання спікерам в онлайн-формі до 20:00 29 вересня: https://forms.gle/UC7LYEkRg6W4mZkY8   

Акредитація для ЗМІ є обов’язковою до 29 вересня включно: https://forms.gle/NPJFcizM2roam2VX9  

Теми до обговорення

 • Яким буде формат участі та чому виникла чому виникла ініціатива об’єднати екосистему країни;
 • Як виглядатиме Український павільйон на Web Summit;
 • Web Summit — унікальна можливість для покращення міжнародного іміджу країни. Що готує Україна?;
 • Як бізнес працює над формуванням та просуванням технологічної України;
 • Інноваційні проєкти, хмарні рішення: що пропонує світу Україна сьогодні та які проєкти готуються до запуску у найближчі роки

Український павільйон – став можливим завдяки об’єднанню спільних зусиль – державного і приватного секторів. До цього долучилися: Міністерство цифрової трансформації, Міністерство закордонних справ, Український фонд стартапів, Європейська Бізнес Асоціаціяї, Посольство України в Португалії, Sigma Software Group, Ukrainian Hub, iplace digital agency та партнери — Digital Future, Kyivstar, PariMatch Tech, Rocket, Fondy, Avenga, ISSP, Concord Bank та UNIT.City.

Захід відбудеться за участю:

 • Михайла Федорова, Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації України
 • Павла Карташова, директора Українського фонду стартапів
 • Валерія Красовського, співзасновника і CEO Sigma Software Group
 • Олексія Вітченка, засновника Digital Future
 • Олександра Комарова, президента Kyivstar

Модератор: Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації

Посилання на онлайн трансляцію: https://youtu.be/NI6CCDTYcCs

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: