fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий комітет Асоціації у Харкові: Електронний документообіг – перший крок на шляху до диджиталізаціі бізнесу

  • Дата: 12/10/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Харківське управління UKRSIBBANK, 3-й пов., вул.Свободи, 10

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Правовий комітет Асоціації у Харкові: Електронний документообіг – перший крок на шляху до диджиталізаціі бізнесу. Дата: 12 жовтня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: Харківське управління UKRSIBBANK, 3-й пов., вул.Свободи, 10. Електронний документообіг - один з основних елементів диджиталізації бізнесу. Є міф, що це трудомістко, дорого і неефективно, проте, подальше зростання бізнесу виключно з паперовими документами неможливо. В рамках заходу ми розвіємо цей міф і підкажемо на які аспекти потрібно звернути увагу при впровадженні системи електронного документообігу в компанії, з якими ризиками можна зіткнутися, як їх мінімізувати і усунути, а також яку додаткову конкурентну перевагу може надати електронний документообіг вашому бізнесу. Поговоримо про: Електронний документообіг як елемент диджиталізації компанії: особливості застосування в Україні, допустимі сфери використання, співвідношення із паперовими документам, ризики застосування. Електронний підпис та печатка: категорії і особливості використання. Договір про використання електронного документообігу між контрагентами. Електронний документообіг в окремих сферах: податкові питання, трудові аспекти. Електронні докази: практика використання в судах України (цивільний, господарський, адміністративний та кримінальний процеси). Алгоритм впровадження електронного документообігу в компанії. Технологічні аспекти електронного документообігу. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Реєстрація: до 17:00  11 жовтня 2021р. Партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail Kharkiv@eba.com.ua. Контактний телефон. +380674066516.

Електронний документообіг – один з основних елементів диджиталізації бізнесу. Є міф, що це трудомістко, дорого і неефективно, проте, подальше зростання бізнесу виключно з паперовими документами неможливо. В рамках заходу ми розвіємо цей міф і підкажемо на які аспекти потрібно звернути увагу при впровадженні системи електронного документообігу в компанії, з якими ризиками можна зіткнутися, як їх мінімізувати і усунути, а також яку додаткову конкурентну перевагу може надати електронний документообіг вашому бізнесу.

Поговоримо про:

  1. Електронний документообіг як елемент диджиталізації компанії: особливості застосування в Україні, допустимі сфери використання, співвідношення із паперовими документам, ризики застосування.
  2. Електронний підпис та печатка: категорії і особливості використання.
  3. Договір про використання електронного документообігу між контрагентами.
  4. Електронний документообіг в окремих сферах: податкові питання, трудові аспекти.
  5. Електронні докази: практика використання в судах України (цивільний, господарський, адміністративний та кримінальний процеси).
  6. Алгоритм впровадження електронного документообігу в компанії.
  7. Технологічні аспекти електронного документообігу.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Реєстрація: до 17:00  11 жовтня 2021р.

Партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: