fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий комітет Асоціації у Харкові

  • Дата: 16/12/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

OFFLINE Invite HUB, вул.Скрипника, 14-A / ONLINE

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Правовий комітет Асоціації у Харкові. Дата: 16 грудня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: OFFLINE Invite HUB, вул.Скрипника, 14-A / ONLINE. Тема: «Прогноз корпоративних відносин на 2022 рік - аналітика і поради». Протягом найближчих двох років нас чекає революція в корпоративних відносинах, і почнеться вона вже наступного року. Тож ми пропонуємо поговорити про те, як виглядатимуть корпоративні відносини у 2022 році і до чого варто підготуватися партнерам-співвласникам бізнесу? Які процедури спростяться, а які — ускладняться? Як зміняться відносини з контролюючими органами? І, зрештою, до якого способу дій ведуть нас світові тренди корпоративної взаємодії? Адже фахівці прогнозують, що найближчим часом відбудеться масштабна трансформація корпоративних відносин та права не лише в Україні, а й загалом у світі. Що ж до України і тих змін, які вже відбулися і будуть принципово впливати на бізнес: Одна з найбільших змін — Господарський Кодекс більше не існуватиме, а всі підприємства мають бути трансформовані в товариства. Верховний Суд України визначився з позицією у низці питань, які теж принципово змінюють стосунки між учасниками бізнесу. У 2020 році відбулося перезавантаження Закону «Про акціонерні товариства». Він містить нововведення, що мають зробити систему прийняття рішень щодо розвязання питань управління товариствами більш гнучкою та зручною для акціонерів, але містить і низку викликів, з якими треба розібратися. Пропонуємо поговорити про це разом із фахівцями юридичної компанії ILF: Ірина Селіванова — радниця ILF, кандидатка юридичних наук, докладно розповість про можливе скасування господарського кодексу та те, як трансформується підприємництво й відносини всередині організацій, які виклики та наслідки це спровокує. Олексій Харитонов — адвокат, партнер юридичної компанії ILF, експерт у сфері корпоративного права, антирейдерського законодавства корпоративних спорів. Розгляне актуальну судову практику щодо відповідальності директора та засновників за завдані збитки, купівлі-продажу часток, оскарження угод учасниками. Олексій Головін — старший юрист ILF, спеціалізується на корпоративному консалтингу. Розповість про необхідність розкриття кінцевих бенефіціарних власників та про те, що робити з так званими «сплячими ‘ТОВками’». Спікери поділяться простими рекомендаціями, які допоможуть мінімальними зусиллями сьогодні уникнути складних ситуацій у майбутньому, аби ваше партнерство наступного року було більш здоровим і менш ризикованим. Разом ми зможемо побудувати дорожню карту корпоративних відносин на 2022 рік, спрогнозуємо, як вони розвиватимуться та будуватимуться з урахуванням нових правил гри. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Реєстрація: до  15 грудня 2021р.   Партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380674066516.

Тема: «Прогноз корпоративних відносин на 2022 рік – аналітика і поради».

Протягом найближчих двох років нас чекає революція в корпоративних відносинах, і почнеться вона вже наступного року.

Тож ми пропонуємо поговорити про те, як виглядатимуть корпоративні відносини у 2022 році і до чого варто підготуватися партнерам-співвласникам бізнесу? Які процедури спростяться, а які — ускладняться? Як зміняться відносини з контролюючими органами? І, зрештою, до якого способу дій ведуть нас світові тренди корпоративної взаємодії? Адже фахівці прогнозують, що найближчим часом відбудеться масштабна трансформація корпоративних відносин та права не лише в Україні, а й загалом у світі.

Що ж до України і тих змін, які вже відбулися і будуть принципово впливати на бізнес:
Одна з найбільших змін — Господарський Кодекс більше не існуватиме, а всі підприємства мають бути трансформовані в товариства.

Верховний Суд України визначився з позицією у низці питань, які теж принципово змінюють стосунки між учасниками бізнесу.

У 2020 році відбулося перезавантаження Закону «Про акціонерні товариства». Він містить нововведення, що мають зробити систему прийняття рішень щодо розв’язання питань управління товариствами більш гнучкою та зручною для акціонерів, але містить і низку викликів, з якими треба розібратися.

Пропонуємо поговорити про це разом із фахівцями юридичної компанії ILF:

  • Ірина Селіванова — радниця ILF, кандидатка юридичних наук, докладно розповість про можливе скасування господарського кодексу та те, як трансформується підприємництво й відносини всередині організацій, які виклики та наслідки це спровокує.
  • Олексій Харитонов — адвокат, партнер юридичної компанії ILF, експерт у сфері корпоративного права, антирейдерського законодавства корпоративних спорів.
    Розгляне актуальну судову практику щодо відповідальності директора та засновників за завдані збитки, купівлі-продажу часток, оскарження угод учасниками.
  • Олексій Головін — старший юрист ILF, спеціалізується на корпоративному консалтингу.
    Розповість про необхідність розкриття кінцевих бенефіціарних власників та про те, що робити з так званими «сплячими ‘ТОВками’».

Спікери поділяться простими рекомендаціями, які допоможуть мінімальними зусиллями сьогодні уникнути складних ситуацій у майбутньому, аби ваше партнерство наступного року було більш здоровим і менш ризикованим.

Разом ми зможемо побудувати дорожню карту корпоративних відносин на 2022 рік, спрогнозуємо, як вони розвиватимуться та будуватимуться з урахуванням нових правил гри.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Реєстрація: до  15 грудня 2021р.  

Партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: