fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практичний воркшоп: Медіація та вміння домовлятись як універсальна життєва навичка

Комунікація Особистісний розвиток
  • Дата: 24/04/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Практичний воркшоп: Медіація та вміння домовлятись як універсальна життєва навичка. Дата: 24 квітня2024. Час: 17:00 18:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13. Реєстрація на подію закрита. EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Asters запрошують вас взяти участь в Практичному воркшопі: Медіація та вміння домовлятись як універсальна життєва навичка. Спікерка: Юна Потьомкіна, керівниця практики альтернативного вирішення спорів юридичної фірми Asters, бізнес-медіатор при ТПП Мюнхена, понад 15 років досвіду роботи в юридичній сфері та на державній службі. Питання для обговорення:   Конфлікти: боятись не можна керувати. Які шляхи вирішення спорів існують в Україні. Прийоми та техніки, що допоможуть і в бізнесі, і в житті. Що треба знати про себе та інших, щоб досягати бажаного результату в переговорах. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юна Потьомкіна. Керівниця практики альтернативного вирішення спорів юридичної фірми Asters, бізнес-медіатор при ТПП Мюнхена, понад 15 років досвіду роботи в юридичній сфері та на державній службі.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-218-27-41.

Реєстрація на подію закрита.

EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Asters запрошують вас взяти участь в Практичному воркшопі: Медіація та вміння домовлятись як універсальна життєва навичка.

Спікерка: Юна Потьомкіна, керівниця практики альтернативного вирішення спорів юридичної фірми Asters, бізнес-медіатор при ТПП Мюнхена, понад 15 років досвіду роботи в юридичній сфері та на державній службі.

Питання для обговорення:  

  • Конфлікти: боятись не можна керувати.
  • Які шляхи вирішення спорів існують в Україні.
  • Прийоми та техніки, що допоможуть і в бізнесі, і в житті.
  • Що треба знати про себе та інших, щоб досягати бажаного результату в переговорах.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юна Потьомкіна
Керівниця практики альтернативного вирішення спорів юридичної фірми Asters, бізнес-медіатор при ТПП Мюнхена, понад 15 років досвіду роботи в юридичній сфері та на державній службі.
Юна Потьомкіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067-218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: