fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PR та маркетинг тренди у 2024 році: ставка на репутацію

  • Дата: 29/02/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Forum Business City (Київ, вул. Пимоненка 13)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  PR та маркетинг тренди у 2024 році: ставка на репутацію. Дата: 29 лютого2024. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: Forum Business City (Київ, вул. Пимоненка 13). Реєстрацію завершено!  Колеги, вітаємо! Хочемо запросити вас на спеціальну зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій «PR та маркетинг тренди у 2024 році: ставка на репутацію». Під час зустрічі разом з Наталею Улинець, новообраною головою Комітету та засновницею і директоркою Perfect PR, ми презентуємо результати нової хвилі опитування серед PR та маркетинг ком’юніті та зробимо огляд основних глобальних професійних трендів на 2024 рік. До того ж, в рамках окремої дискусійної панелі разом із запрошеними спікерами поговоримо про інститут репутації в Україні та як на нього вплинула повномасштабна війна, подискутуємо про важливість формування репутації брендів і бізнесів та які маркетингові та комунікаційні фактори мають найбільший вплив на репутацію. Ця зустріч запланована на 29 лютого о 16:00 і відбудеться в офлайн-форматі. Початок реєстрації та кава-брейк о 15:30. Місце проведення: офісний центр Forum Business City за адресою вул. Пимоненка, 13, корпус 1С. Важливо: Зустріч проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено. Будь ласка, зверніть увагу, що на цей захід ми запрошуємо до двох представників від кожної членської компанії Асоціації. Партнери заходу       Локація-партнер Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0936553922.

Реєстрацію завершено! 

Колеги, вітаємо!

Хочемо запросити вас на спеціальну зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій «PR та маркетинг тренди у 2024 році: ставка на репутацію». Під час зустрічі разом з Наталею Улинець, новообраною головою Комітету та засновницею і директоркою Perfect PR, ми презентуємо результати нової хвилі опитування серед PR та маркетинг ком’юніті та зробимо огляд основних глобальних професійних трендів на 2024 рік.

До того ж, в рамках окремої дискусійної панелі разом із запрошеними спікерами поговоримо про інститут репутації в Україні та як на нього вплинула повномасштабна війна, подискутуємо про важливість формування репутації брендів і бізнесів та які маркетингові та комунікаційні фактори мають найбільший вплив на репутацію.

Ця зустріч запланована на 29 лютого о 16:00 і відбудеться в офлайн-форматі. Початок реєстрації та кава-брейк о 15:30. Місце проведення: офісний центр Forum Business City за адресою вул. Пимоненка, 13, корпус 1С.

Важливо: Зустріч проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено. Будь ласка, зверніть увагу, що на цей захід ми запрошуємо до двох представників від кожної членської компанії Асоціації.

Партнери заходу

     

Локація-партнер

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
0936553922
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: