fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Позачергова зустріч HR та правничого комітетів щодо перевірок у сфері праці

  • Дата: 06/12/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

готель "Dnister Premier Hotel", зал "Олександер", 1 поверх вул. Матейка, 6 Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Позачергова зустріч HR та правничого комітетів щодо перевірок у сфері праці. Дата: 06 грудня2018. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: готель Dnister Premier Hotel, зал Олександер, 1 поверх вул. Матейка, 6 Львів. Запрошуємо Вас приєднатися до позачергової зустрічі Правничого Комітету та Комітету з питань управління персоналом, що відбудеться 6 грудня 2018 з 16.00 до 18.00 в готелі Dnister Premier Hotel, зал Панорама, 9 поверх, вул. Матейка, 6, Львів. На зустрічі спільно з представниками Держпраці у Львівській області та запрошеними експертами Тетяною Фещук та Наталією Кірсенко з Mazars Ukraine ми розглянемо ключові питання: - основні зміни в трудовому законодавстві, що відбулися з вересня 2018; - законодавчі зміни у трудовому праві, заплановані на 2019 рік; - процес проходження та основні тенденції перевірок Держпраці у Львівській області; - основні помилки роботодавців під час перевірки та на що варто звернути увагу в першу чергу при підготовці до перевірки;- практика проходження перевірки компаніями Асоціації тощо. Модератор зустрічі - Наталія Анохіна, голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, старший юрист. Якщо маєте запитання щодо перевірок чи змін законодавства просимо надсилати їх до 5 грудня на [email protected]. Для участі в зустрічі просимо попепердньо реєструватися через сайт.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0966751189.

Запрошуємо Вас приєднатися до позачергової зустрічі Правничого Комітету та Комітету з питань управління персоналом, що відбудеться 6 грудня 2018 з 16.00 до 18.00 в готелі “Dnister Premier Hotel”, зал Панорама, 9 поверх, вул. Матейка, 6, Львів.

На зустрічі спільно з представниками Держпраці у Львівській області та запрошеними експертами Тетяною Фещук та Наталією Кірсенко з “Mazars Ukraine” ми розглянемо ключові питання:
– основні зміни в трудовому законодавстві, що відбулися з вересня 2018;
– законодавчі зміни у трудовому праві, заплановані на 2019 рік;
– процес проходження та основні тенденції перевірок Держпраці у Львівській області;
– основні помилки роботодавців під час перевірки та на що варто звернути увагу в першу чергу при підготовці до перевірки;- практика проходження перевірки компаніями Асоціації тощо.

Модератор зустрічі – Наталія Анохіна, голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, старший юрист.
Якщо маєте запитання щодо перевірок чи змін законодавства просимо надсилати їх до 5 грудня на [email protected].

Для участі в зустрічі просимо попепердньо реєструватися через сайт.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
0966751189

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: