fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податковий інтенсив: Результати звітної кампанії з ТЦУ – 2022. Готуємось до кампанії 2023 року

Аудит, бухгалтерський облік Економісти, фінансисти
 • Дата: 05/12/2023 (ВТ)
 • Час: 10:00 - 13:00
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Податковий інтенсив: Результати звітної кампанії з ТЦУ – 2022. Готуємось до кампанії 2023 року. Дата: 05 грудня2023. Час: 10:00 13:00. Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги! Запрошуємо вас 5 грудня о 10:00 на Податковий інтенсив Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі. Експерти AC Crowe Ukraine спільно з Катериною Риженковою, директоркою Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України, розглянуть наступні ключові питання: Результати звітної компанії з трансфертного ціноутворення за 2022 рік. Сировинні товари: джерела інформації, дати і періоди зіставлення. Переуступка прав вимог та переведення боргу: чи зявляються контрольовані операції? Конструктивні дивіденди. Як визначати, чи зявляються конструктивні дивіденди під час коригування ТЦУ? Вплив конвенцій та організаційно-правових форм. Майстер - файл та CbCR: коли і в кого зявляється вперше? Потрапляння до міжнародної групи компаній: коли й у кого? Цікаві міжнародні кейси з ТЦУ.  Спікери: Катерина Риженкова – директорка Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України. Леонід Карпов – голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, кандидат економічних наук. Катерина Руссу – менеджерка департаменту ТЦУ AC Crowe Ukraine. Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації. Участь у вебінарі безкоштовна, запис буде доступний для придбання.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 5 грудня о 10:00 на Податковий інтенсив Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у ДніпріЕксперти AC Crowe Ukraine спільно з Катериною Риженковою, директоркою Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України, розглянуть наступні ключові питання:

 • Результати звітної компанії з трансфертного ціноутворення за 2022 рік.
 • Сировинні товари: джерела інформації, дати і періоди зіставлення.
 • Переуступка прав вимог та переведення боргу: чи з’являються контрольовані операції?
 • Конструктивні дивіденди. Як визначати, чи з’являються конструктивні дивіденди під час коригування ТЦУ? Вплив конвенцій та організаційно-правових форм.
 • Майстер – файл та CbCR: коли і в кого з’являється вперше?
 • Потрапляння до міжнародної групи компаній: коли й у кого?
 • Цікаві міжнародні кейси з ТЦУ. 
Спікери:

 1. Катерина Риженкова – директорка Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України.
 2. Леонід Карпов – голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, кандидат економічних наук.
 3. Катерина Руссу – менеджерка департаменту ТЦУ AC Crowe Ukraine.

Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.

Участь у вебінарі безкоштовна, запис буде доступний для придбання.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: