fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові: Взаємодія бізнесу і держави. Електронні системи – як працювати ефективно

  • Дата: 31/05/2018 (ЧТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Конференц-зал «SigmaBleyzer», вул. Сумська, 49, 5 пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові: Взаємодія бізнесу і держави. Електронні системи – як працювати ефективно. Дата: 31 травня2018. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Конференц-зал «SigmaBleyzer», вул. Сумська, 49, 5 пов.. На заході розглянемо як заробляти на участі в державних та комерційних закупівлях, ефективно створювати електронні торги й уникати поширених помилок під час участі у тендерах; про перспективний ринок аукціонів, а також отримаємо якісні та дієві поради від юриста з публічних закупівель (оскарження результатів торгів на практиці, чи варто і як правильно подати скаргу, як врахувати у своїй пропозиції усі необхідні умови замовника). У програмі: Державні закупівлі ProZorro: можливості для бізнесу Система електронних закупівель і продажів Rialto ProZorro.Продажі: що продає держава Стратегія успішної участі в тендерах і оскарження незаконних рішень Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.Спікери. Олена Парфенюк. Керівник Департаменту розвитку державних закупівель торгового майданчика Zakupki.Prom.ua. Олександр Нікітєнков. Керівник напрямку тендерного супроводу юридичної компанії «Права Справа». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ася Корсунська. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 057 716 00 50.

На заході розглянемо як заробляти на участі в державних та комерційних закупівлях, ефективно створювати електронні торги й уникати поширених помилок під час участі у тендерах; про перспективний ринок аукціонів, а також отримаємо якісні та дієві поради від юриста з публічних закупівель (оскарження результатів торгів на практиці, чи варто і як правильно подати скаргу, як врахувати у своїй пропозиції усі необхідні умови замовника).

У програмі:

  1. Державні закупівлі ProZorro: можливості для бізнесу
  2. Система електронних закупівель і продажів Rialto
  3. ProZorro.Продажі: що продає держава
  4. Стратегія успішної участі в тендерах і оскарження незаконних рішень

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Спікери

1 / 2
Олена Парфенюк
Керівник Департаменту розвитку державних закупівель торгового майданчика Zakupki.Prom.ua
Олександр Нікітєнков
Керівник напрямку тендерного супроводу юридичної компанії «Права Справа»
Олена Парфенюк
Олександр Нікітєнков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ася Корсунська

Зв'язатись
057 716 00 50

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: