fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

  • Дата: 03/12/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 11:30 - 13:30
Місце проведення:

Конференц-зала Telesens, вул. Молочна, 38, 2 пов., м.Харків

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові. Дата: 03 грудня2021. Час: 11:30 13:30. Мова: українська, російська. Місце проведення: Конференц-зала Telesens, вул. Молочна, 38, 2 пов., м.Харків. Запрошуються представники членських компаній Асоціації. Будь ласка, зверніть увагу, що до зустрічі приєднається Форсюк Віта, заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. На порядку денному: 1.  Структурування бізнесу в розрізі обовязкового використання РРО з 2022р. 2.  Найближчі законодавчі ініціативи/зміни у 2022р. – законопроєкти щодо режиму ДіяСіті, криптовалюти, непрямих методів оподаткування, змін до Податкового кодексу України (№5600) тощо. 3.  Огляд і статистика типових податкових порушень в Україні. 4.  Новини міжнародного оподаткування. 5.  Рішення Верховного Суду (ВС): витрати, повязані з ремонтними та іншими операціями, понесені в періоді відсутності виробничої діяльності - ДПС прийшла до висновку, що в них немає ділової мети. 6.  Рішення ВС: УкрКо обґрунтовує економічну мету зі збитковими експортними операціями наявністю бюджетного відшкодування - чи дотримується тест ділової мети ? 7.  Рішення ВС: яку ставку податку на репатріацію застосувати до відсотків на користь КіпрКо, яка майже половину з них спрямовує на погашення банківського кредиту. 8.  Практика податкових перевірок у жовтні-листопаді 2021р.: ● перевірка правомірності нарахування витрат на роялті за ТМ на користь нерезидентів, зокрема, чи було маркування тощо; ● кваліфікація оренди за обладнання на користь нерезидента як роялті за Конвенцією: чи є для цього підстави ? ● нарахування штрафу за нереєстрацію податкових накладних у разі, якщо експортні податкові накладні складені за датою  вивезення товару, а не за датою митного оформлення. 9.  Огляд актуальних податкових розяснень. Реєстрація: до 3 грудня 2021р.  Партнер Спікери. Віталій Смердов. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Дмитро Михайленко. Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko. Конюль Гасанова. Експерт Crowe Mikhailenko. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail kharkiv@eba.com.ua. Контактний телефон. +380674066516.

Запрошуються представники членських компаній Асоціації.

Будь ласка, зверніть увагу, що до зустрічі приєднається Форсюк Віта, заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

На порядку денному:

1.  Структурування бізнесу в розрізі обов’язкового використання РРО з 2022р.
2.  Найближчі законодавчі ініціативи/зміни у 2022р. – законопроєкти щодо режиму ДіяСіті, криптовалюти, непрямих методів оподаткування, змін до Податкового кодексу України (№5600) тощо.
3.  Огляд і статистика типових податкових порушень в Україні.
4.  Новини міжнародного оподаткування.
5.  Рішення Верховного Суду (ВС): витрати, пов’язані з ремонтними та іншими операціями, понесені в періоді відсутності виробничої діяльності – ДПС прийшла до висновку, що в них немає ділової мети.
6.  Рішення ВС: УкрКо обґрунтовує економічну мету зі збитковими експортними операціями наявністю бюджетного відшкодування – чи дотримується тест ділової мети ?
7.  Рішення ВС: яку ставку податку на репатріацію застосувати до відсотків на користь КіпрКо, яка майже половину з них спрямовує на погашення банківського кредиту.
8.  Практика податкових перевірок у жовтні-листопаді 2021р.:

● перевірка правомірності нарахування витрат на роялті за ТМ на користь нерезидентів, зокрема, чи було маркування тощо;
● кваліфікація оренди за обладнання на користь нерезидента як роялті за Конвенцією: чи є для цього підстави ?
● нарахування штрафу за нереєстрацію податкових накладних у разі, якщо експортні податкові накладні складені за датою  вивезення товару, а не за датою митного оформлення.

9.  Огляд актуальних податкових роз’яснень.

Реєстрація: до 3 грудня 2021р. 

Партнер

Спікери

1 / 3
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Дмитро Михайленко
Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko
Конюль Гасанова
Експерт Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Дмитро Михайленко
Конюль Гасанова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: