fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

  • Дата: 22/10/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 11:30 - 13:30
Місце проведення:

Конференц-зала Telesens, вул. Молочна, 38, 2 пов., м.Харків

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові. Дата: 22 жовтня2021. Час: 11:30 13:30. Мова: українська, російська. Місце проведення: Конференц-зала Telesens, вул. Молочна, 38, 2 пов., м.Харків. Поговоримо про: 1. Новини міжнародного податкового законодавства, в тому числі з’ясуємо з якого періоду Україна планує підключатися до автоматичного обміну інформацією, та інформацією за який період планує обмінюватися. 2. Оновлення Методичних рекомендацій щодо проведення податкових перевірок. Розглядаємо цікаві аспекти. 3. Нові обовязкові реквізити товарно-транспортної накладної (ТТН) в умовах відсутності нової форми. 4. Президент ветував закон про віртуальні активи - що буде далі з ринком криптовалют в Україні? 5. Поправки в законопроєкт стосовно режиму ДіяСіті до другого читання готові - підсумки засідання Комітету ВР. 6. Актуальна практика Верховного Суду (ВС): o Суд визнав право на податковий кредит за тимчасовими митними деклараціями. o Рішення ВС: капіталізація відсотків за позикою - не обєктом для податку на репатріацію. o Довідка нерезидента була легалізована після податкової перевірки. Чи може вона давати право на застосування звільнення від оподаткування або застосування зниженої ставки - розбираємо позицію суду. o Витрати, повязані з ремонтними та іншими операціями, понесені в періоді відсутності виробничої діяльності - ДПС прийшла до висновку, що в них немає ділової мети, але ВС так не вважає. 7. Актуальна розяснювальна практика ДПС: o Податкова служба підтверджує право агента просто приймати оплату за послуги, які будуть надані іншими особами, - у агента оподатковується тільки його винагорода. o Нерезидент передав до статутного капіталу української компанії право користування українською нерухомістю - податкова визнала, що така операція не обкладається податком на репатріацію і ПДВ. 8. Практика податкових аудитів - розглядаємо питання, які виникають під час перевірок. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Реєстрація: до 21 жовтня 2021р. Партнер Спікери. Віталій Смердов. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Дмитро Михайленко. Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko. Конюль Гасанова. Експерт Crowe Mikhailenko. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail kharkiv@eba.com.ua. Контактний телефон. +380674066516.

Поговоримо про:
1. Новини міжнародного податкового законодавства, в тому числі з’ясуємо з якого періоду Україна планує підключатися до автоматичного обміну інформацією, та інформацією за який період планує обмінюватися.
2. Оновлення Методичних рекомендацій щодо проведення податкових перевірок. Розглядаємо цікаві аспекти.
3. Нові обов’язкові реквізити товарно-транспортної накладної (ТТН) в умовах відсутності нової форми.
4. Президент ветував закон про віртуальні активи – що буде далі з ринком криптовалют в Україні?
5. Поправки в законопроєкт стосовно режиму ДіяСіті до другого читання готові – підсумки засідання Комітету ВР.
6. Актуальна практика Верховного Суду (ВС):
o Суд визнав право на податковий кредит за тимчасовими митними деклараціями.
o Рішення ВС: капіталізація відсотків за позикою – не об’єктом для податку на репатріацію.
o Довідка нерезидента була легалізована після податкової перевірки. Чи може вона давати право на застосування звільнення від оподаткування або застосування зниженої ставки – розбираємо позицію суду.
o Витрати, пов’язані з ремонтними та іншими операціями, понесені в періоді відсутності виробничої діяльності – ДПС прийшла до висновку, що в них немає ділової мети, але ВС так не вважає.
7. Актуальна роз’яснювальна практика ДПС:
o Податкова служба підтверджує право агента просто приймати оплату за послуги, які будуть надані іншими особами, – у агента оподатковується тільки його винагорода.
o Нерезидент передав до статутного капіталу української компанії право користування українською нерухомістю – податкова визнала, що така операція не обкладається податком на репатріацію і ПДВ.
8. Практика податкових аудитів – розглядаємо питання, які виникають під час перевірок.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Реєстрація: до 21 жовтня 2021р.

Партнер

Спікери

1 / 3
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Дмитро Михайленко
Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko
Конюль Гасанова
Експерт Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Дмитро Михайленко
Конюль Гасанова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: