fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

  • Дата: 26/02/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Конференц-зала Telesens IT, вул. Молочна, 38, 2 пов., м.Харків

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові. Дата: 26 лютого2021. Час: 11:00 13:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: Конференц-зала Telesens IT, вул. Молочна, 38, 2 пов., м.Харків. Експерти приготували актуальну інформацію з наступних питань: Розкриття структур і бенефіціарів українських компаній - Мінфін оприлюднив проект наказу: вимоги до відомостей і документів, які потрібно розкривати; податкові наслідки. Законопроект №4184: нерезиденти, які постачають електронні послуги в Україні, повинні будуть платити ПДВ. Зареєстрований законопроект №5054: Верховна Рада планує затвердити ознаки трудових відносин. Ризики і галузі, на які дана ініціатива вплине найсильніше. Головні офіси іноземних представництв повинні встати на податковий облік в Україні: на кого конкретно поширюються дані вимоги, документи для постановки на облік, наслідки, відповідальність та інше. Дайджест рішень Верховного Суду в податкових суперечках за 2020р. Огляд свіжих суперечок з податковою службою: звичайні ціни і ПДВ в будівництві, зауваження до первинних документів при списанні запасів, тощо. Актуальні розяснення податкової служби. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Реєстрація: до 25 лютого 2021р.  Спікери. Віталій Смердов. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Конюль Гасанова. Експерт Crowe Mikhailenko. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail kharkiv@eba.com.ua. Контактний телефон. +380674066516.

Експерти приготували актуальну інформацію з наступних питань:

  1. Розкриття структур і бенефіціарів українських компаній – Мінфін оприлюднив проект наказу: вимоги до відомостей і документів, які потрібно розкривати; податкові наслідки.
  2. Законопроект №4184: нерезиденти, які постачають електронні послуги в Україні, повинні будуть платити ПДВ.
  3. Зареєстрований законопроект №5054: Верховна Рада планує затвердити ознаки трудових відносин. Ризики і галузі, на які дана ініціатива вплине найсильніше.
  4. Головні офіси іноземних представництв повинні встати на податковий облік в Україні: на кого конкретно поширюються дані вимоги, документи для постановки на облік, наслідки, відповідальність та інше.
  5. Дайджест рішень Верховного Суду в податкових суперечках за 2020р.
  6. Огляд свіжих суперечок з податковою службою: звичайні ціни і ПДВ в будівництві, зауваження до первинних документів при списанні запасів, тощо.
  7. Актуальні роз’яснення податкової служби.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Реєстрація: до 25 лютого 2021р.

 

Спікери

1 / 2
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Конюль Гасанова
Експерт Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Конюль Гасанова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: