fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PFAS та REACH: бізнес та хімічне законодавство. На що варто звернути увагу українським компаніям?

  • Дата: 14/06/2024 (ПТ)
  • Мова: Англійська
  • Час: 11:00 - 12:00 CET
Місце проведення:

платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  PFAS та REACH: бізнес та хімічне законодавство. На що варто звернути увагу українським компаніям?. Дата: 14 червня2024. Час: 11:00 12:00. Мова: Англійська. Місце проведення: платформа Zoom. PFAS (пер- та поліфтороалкільні речовини) - це група хімічних речовин, які використовуються в різних продуктах, що викликають занепокоєння через їхню стійкість та потенційні ризики для здоровя. Європейський Союз активно регулює PFAS, що має наслідки для компаній, які працюють в ЄС та торгують з ним. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує на вебінар «PFAS та REACH: бізнес та хімічне законодавство. На що варто звернути увагу українським компаніям?», який відбудеться 14 червня об 11:00 СЕТ. Під час вебінару ми: Надамо короткий огляд PFAS, включаючи їх використання та поточну регуляторну ситуацію в ЄС та в світі. Зануримося в обмеження ЄС щодо PFAS, дослідимо їхню природу та потенційний вплив на різні галузі. Обговоримо,що буде далі в регулюванні PFAS, та які кроки можуть зробити українські компанії для підготовки та дотримання вимог. Спікерка: Кароліна Фогт, старшa директорка зі стратегічних комунікацій, FTI Consulting, Брюссель, Бельгія Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко. E-mail [email protected].

PFAS (пер- та поліфтороалкільні речовини) – це група хімічних речовин, які використовуються в різних продуктах, що викликають занепокоєння через їхню стійкість та потенційні ризики для здоров’я. Європейський Союз активно регулює PFAS, що має наслідки для компаній, які працюють в ЄС та торгують з ним. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує на вебінар «PFAS та REACH: бізнес та хімічне законодавство. На що варто звернути увагу українським компаніям?», який відбудеться 14 червня об 11:00 СЕТ.

Під час вебінару ми:

  • Надамо короткий огляд PFAS, включаючи їх використання та поточну регуляторну ситуацію в ЄС та в світі.
  • Зануримося в обмеження ЄС щодо PFAS, дослідимо їхню природу та потенційний вплив на різні галузі.
  • Обговоримо,що буде далі в регулюванні PFAS, та які кроки можуть зробити українські компанії для підготовки та дотримання вимог.

Спікерка:

  • Кароліна Фогт, старшa директорка зі стратегічних комунікацій, FTI Consulting, Брюссель, Бельгія

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: