fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Personalities: Наталія Микольська

  • Дата: 04/09/2019 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Creative States, БЦ Сенатор, вул. Московська, 32/2, 14 поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Personalities: Наталія Микольська. Дата: 04 вересня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Creative States, БЦ Сенатор, вул. Московська, 32/2, 14 поверх. Наталія Микольська на власному прикладі доводить, що для сучасної жінки немає нічого неможливого. Вона встигла побудувати кар’єру у корпоративному секторі, зарекомендувала себе як ефективного держслужбовця та займалася дослідницькою роботою у Стенфордському університеті. Водночас Наталя виховує двох синів, є засновницею проекту з підтримки  жінок-підприємниць SheExports, започаткувала та проводить серію розмов Блискучі уми з визначними представниками Стенфорду та Кремнієвої долини. Про кар’єрний шлях Бізнес-Уряд-Стенфорд, жінок у владі та бізнесі, Україну очима людей з Кремнієвої долини, про досвід у Стенфорді у якості позаштатного співробітника програми Emerging Leaders та досвід незалежного члена Наглядової ради ПАТ Укргідроенерго, про різницю між американською та українською освітою та різницю менталітету, про плани на майбутнє, що буде наступним кроком: бізнес, уряд чи можливо третій варіант, про це та інше ми й поговоримо з Наталією в рамках проекту Personalities – 4 вересня о 19:00 на локації Creative States BC Senator. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (3 вересня 18:00).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Наталія Микольська на власному прикладі доводить, що для сучасної жінки немає нічого неможливого. Вона встигла побудувати кар’єру у корпоративному секторі, зарекомендувала себе як ефективного держслужбовця та займалася дослідницькою роботою у Стенфордському університеті. Водночас Наталя виховує двох синів, є засновницею проекту з підтримки  жінок-підприємниць SheExports, започаткувала та проводить серію розмов Блискучі уми з визначними представниками Стенфорду та Кремнієвої долини.

Про кар’єрний шлях Бізнес-Уряд-Стенфорд, жінок у владі та бізнесі, Україну очима людей з Кремнієвої долини, про досвід у Стенфорді у якості позаштатного співробітника програми Emerging Leaders та досвід незалежного члена Наглядової ради ПАТ “Укргідроенерго”, про різницю між американською та українською освітою та різницю менталітету, про плани на майбутнє, що буде наступним кроком: бізнес, уряд чи можливо третій варіант, про це та інше ми й поговоримо з Наталією в рамках проекту Personalities – 4 вересня о 19:00 на локації Creative States BC Senator.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (3 вересня 18:00).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: