fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Освітній семінар “Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС”

  • Дата: 26/04/2018 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська (переклад з англійської)
  • Час: 09:30 - 17:30
  • Реєстрація починається:о 9:00
Місце проведення:

Ramada Encore Kiev, конференц-зал «Кiev Ballroom», І поверх, м. Київ, Столичне шосе 103

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Освітній семінар “Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС”. Дата: 26 квітня2018. Час: 09:30 17:30. Мова: українська/російська (переклад з англійської). Реєстрація починається: о 9:00. Місце проведення: Ramada Encore Kiev, конференц-зал «Кiev Ballroom», І поверх, м. Київ, Столичне шосе 103. Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації запрошує представників компаній-виробників медичних виробів та профільних громадських організацій на освітній семінар: «Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС». У якості спікерів ми запросили експертів з країн-членів ЄС. Під час семінару спікери нададуть інформацію щодо законодавства і практик країн-членів ЄС у відповідних питаннях. До участі в семінарі запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Детальну програму заходу дивіться за посиланням. З метою реєстрації на семінар звертайтесь за адресою [email protected]. Реєстрація обов’язкова. Організаційний внесок для участі у заході: 2650 грн. (крім компаній-членів Комітету з охорони здоров’я Асоціації). Детальна програма заходу буде повідомлена додатково. Чекаємо на зустріч з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Мадзігон. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації запрошує представників компаній-виробників медичних виробів та профільних громадських організацій на освітній семінар: «Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС».

У якості спікерів ми запросили експертів з країн-членів ЄС.

Під час семінару спікери нададуть інформацію щодо законодавства і практик країн-членів ЄС у відповідних питаннях.

До участі в семінарі запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Детальну програму заходу дивіться за посиланням. З метою реєстрації на семінар звертайтесь за адресою [email protected]. Реєстрація обов’язкова.

Організаційний внесок для участі у заході: 2650 грн. (крім компаній-членів Комітету з охорони здоров’я Асоціації).

Детальна програма заходу буде повідомлена додатково.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Мадзігон

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: