fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Освітній онлайн-курс «Різноманіття та інклюзія». 10 Модуль.

  • Дата: 22/12/2021
  • Мова: Українська
  • Час: 15:30 - 17:30
  • Тема:Жіноче лідерство
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Освітній онлайн-курс «Різноманіття та інклюзія». 10 Модуль.. Дата: 22 грудня2021. Час: 15:30 17:30. Мова: Українська. Тема: Жіноче лідерство. Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги, Європейська Бізнес Асоціація, в партнерстві з Радою Жіночих Ініціатив, Сучасна Жінка, UNFPA, Точка Опори, запрошує Вас взяти участь у десятому модулі освітнього онлайн-курсу «Різноманіття та інклюзія», який відбудеться у середу, 22 грудня, з 15:30 до 17:30, платформа ЗУМ. Тема модулю: Жіноче лідерство. Протягом останніх років прогрес для жінок виявився істотним, але нерівномірним та не значним. Все більше жінок взяли на себе керівництво величезними і впливовими компаніями  і глобальними установами (МВФ, Світовий банк, Європейський центральний банк). У тридцяти семи компаніях зі списку Fortune 500 наразі є жінки-генеральні директорки (рекордно високий, хоча й низький показник). Більше жінок також було обрано на високі посади в усьому світі. Згідно з *індексом жіночої влади, станом на травень 2020 року 19 країн очолювала жінка. Хоча досвід останніх років показав, що жінки мають навички та компетенцію, необхідні для керівництва, багатьом продовжував бракувати тієї впевненості, яку так вільно демонструють успішні чоловіки. В Модулі «Жіноче лідерство» ми дізнаємося: Що входить в розуміння лідерства. Які складові характера формують справжнього лідера. Яка різниця між лідером та менеджером. Чи є різниця між жіночим та чоловічим лідерством?  Чи ми можемо розвивати лідерство? Який лідер/лідерка нової реальності сучасності? СПІКЕРКА:  Ольга НЕМАНЕЖИНА, голова «Ради Жіночих Ініціатив» ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: менеджери та менеджерки з управління персоналом, менеджери та менеджерки з корпоративної соціальної відповідальності. КІЛЬКІСТЬ СЛУХАЧІВ: до 30 УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТЬ: участь є безкоштовною. Онлайн реєстрація є обов’язковою. 1 представник від компанії.Спікери. Ольга Неманежина. експертка з різноманіття та інклюзії, Голова ГО «Рада Жіночих Ініціатив», представниця Шведського Ліберального Центру в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Шановні колеги,

Європейська Бізнес Асоціація, в партнерстві з Радою Жіночих ІніціативСучасна ЖінкаUNFPAТочка Опори, запрошує Вас взяти участь у десятому модулі освітнього онлайн-курсу «Різноманіття та інклюзія», який відбудеться у середу, 22 грудня, з 15:30 до 17:30, платформа ЗУМ.

Тема модулю: Жіноче лідерство.

Протягом останніх років прогрес для жінок виявився істотним, але нерівномірним та не значним. Все більше жінок взяли на себе керівництво величезними і впливовими компаніями  і глобальними установами (МВФ, Світовий банк, Європейський центральний банк). У тридцяти семи компаніях зі списку Fortune 500 наразі є жінки-генеральні директорки (рекордно високий, хоча й низький показник). Більше жінок також було обрано на високі посади в усьому світі. Згідно з *індексом жіночої влади, станом на травень 2020 року 19 країн очолювала жінка. Хоча досвід останніх років показав, що жінки мають навички та компетенцію, необхідні для керівництва, багатьом продовжував бракувати тієї впевненості, яку так вільно демонструють успішні чоловіки.

В Модулі «Жіноче лідерство» ми дізнаємося:

  • Що входить в розуміння лідерства.
  • Які складові характера формують справжнього лідера.
  • Яка різниця між лідером та менеджером.
  • Чи є різниця між жіночим та чоловічим лідерством? 
  • Чи ми можемо розвивати лідерство?
  • Який лідер/лідерка нової реальності сучасності?

СПІКЕРКА: 

Ольга НЕМАНЕЖИНА, голова «Ради Жіночих Ініціатив»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: менеджери та менеджерки з управління персоналом, менеджери та менеджерки з корпоративної соціальної відповідальності.

КІЛЬКІСТЬ СЛУХАЧІВ: до 30

УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТЬ: участь є безкоштовною. Онлайн реєстрація є обов’язковою. 1 представник від компанії.

Спікери

1 / 1
Ольга Неманежина
експертка з різноманіття та інклюзії, Голова ГО «Рада Жіночих Ініціатив», представниця Шведського Ліберального Центру в Україні
Ольга Неманежина

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: