fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Захист інтелектуальної власності при підкоренні бізнесом міжнародної арени

 • Дата: 17/04/2018
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Захист інтелектуальної власності при підкоренні бізнесом міжнародної арени. Дата: 17 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3). Команда EBA Management Development Centre спільно з Synergy IP Law Agency запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Захист інтелектуальної власності при підкоренні бізнесом міжнародної арени Багато проектів, які починалися як локальні, з часом стикалися з необхідністю виходу на ринки інших країн, як із логічним наслідком розвитку компанії. Та для того, щоб надовго затриматися на міжнародному ринку, варто знати його правила та грати за ними. Розуміння можливості виникнення реальних загроз з боку недобросовісних конкурентів та готовність до вжиття активних дій для захисту прав інтелектуальної власності дасть змогу підкорити міжнародну арену та активно вести бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Спікер: Ольга Крещенко, старший юрист патентно-юридичної агенції «Синергія», практика міжнародної реєстрації об’єктів інтелектуальної власності. Партнер: Synergy IP Law Agency  Цільова аудиторія:  власники бізнесу, корпоративні (in-house) юристи компаній, маркетологи. Питання, що будуть розглянуті: Особливості реєстрації та використання торговельних марок в комерційно привабливих країнах – США, Китай, країни Європи та ін. Охорона творів авторським правом. Специфіка захисту персонажів в різних юрисдикціях авторським правом та торговельною маркою: конфлікт чи поєднання охорони? Як захистити дизайни? Національні особливості. Переваги реєстрації дизайнів за міжнародною Гаазькою системою реєстрацій. Що необхідно враховувати при роботі з міжнародними торговими майданчиками з точки зору інтелектуальної власності (на прикладі Amazon.com).  Після відвідання лекції учасники: отримають знання щодо особливостей таких об’єктів інтелектуальної власності як торговельна марка, об’єкти авторських прав, в тому числі персонажів, дизайн (промисловий зразок); отримають інформацію про дієві механізми захисту прав інтелектуальної власності; матимуть знання щодо застосовування превентивних мір для охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності за кордоном. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Крещенко. старший юрист патентно-юридичної агенції «Синергія», практика міжнародної реєстрації об’єктів інтелектуальної власності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anna Merkulova. E-mail Development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Synergy IP Law Agency запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Захист інтелектуальної власності при підкоренні бізнесом міжнародної арени

Багато проектів, які починалися як локальні, з часом стикалися з необхідністю виходу на ринки інших країн, як із логічним наслідком розвитку компанії. Та для того, щоб надовго затриматися на міжнародному ринку, варто знати його правила та грати за ними. Розуміння можливості виникнення реальних загроз з боку недобросовісних конкурентів та готовність до вжиття активних дій для захисту прав інтелектуальної власності дасть змогу підкорити міжнародну арену та активно вести бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном.

Спікер: Ольга Крещенко, старший юрист патентно-юридичної агенції «Синергія», практика міжнародної реєстрації об’єктів інтелектуальної власності.

Партнер: Synergy IP Law Agency

 Цільова аудиторія:  власники бізнесу, корпоративні (in-house) юристи компаній, маркетологи.

Питання, що будуть розглянуті:

 • Особливості реєстрації та використання торговельних марок в комерційно привабливих країнах – США, Китай, країни Європи та ін.
 • Охорона творів авторським правом. Специфіка захисту персонажів в різних юрисдикціях авторським правом та торговельною маркою: конфлікт чи поєднання охорони?
 • Як захистити дизайни? Національні особливості. Переваги реєстрації дизайнів за міжнародною Гаазькою системою реєстрацій.
 • Що необхідно враховувати при роботі з міжнародними торговими майданчиками з точки зору інтелектуальної власності (на прикладі Amazon.com).

 Після відвідання лекції учасники:

 • отримають знання щодо особливостей таких об’єктів інтелектуальної власності як торговельна марка, об’єкти авторських прав, в тому числі персонажів, дизайн (промисловий зразок);
 • отримають інформацію про дієві механізми захисту прав інтелектуальної власності;
 • матимуть знання щодо застосовування превентивних мір для охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності за кордоном.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Крещенко
старший юрист патентно-юридичної агенції «Синергія», практика міжнародної реєстрації об’єктів інтелектуальної власності
Ольга Крещенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Merkulova

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: