fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Вплив політичної турбулентності на макроекономічний сценарій 2019 року

  • Дата: 30/07/2019 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0 (1/3 Yaroslavskyi Lane)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Вплив політичної турбулентності на макроекономічний сценарій 2019 року. Дата: 30 липня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0 (1/3 Yaroslavskyi Lane). Чи зміниться макроекономічний прогноз 2019 зі стабільного на «ризик зриву макростабільності в країні»? Які фактори можуть вплинути на обслуговування зовнішнього боргу, стан золотовалютних резервів, ділову активність, бюджетних та податкових надходжень, а також ризики девальвації курсу гривні до кінця року. Економіст Михайло Кухар розповість про вплив політичної турбулентності на зміни в економіці України. Команда EBA Management Development Centre спільно з Ukraine Economic Outlook запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вплив політичної турбулентності на макроекономічний сценарій 2019 року. Спікер: Михайло Кухар, економіст Ukraine Economic Outlook, викладач макроекономіки бізнес-школи МІМ-Kyiv. Основний партнер: Ukraine Economic Outlook. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers. Цільова аудиторія: виконавчі директори, власники і CEO компаній, менеджери, що відповідають за маркетинг, розвиток бізнесу, маркетологи, менеджери середньої ланки. Питання для обговорення: Фактори ризику в обслуговуванні зовнішніх виплат та зменшення золотовалютних резервів. Фактор втрати стабільності курсу гривні до кінця 2019. Ризик втрати бюджетних надходжень. Резюме і сценарний курсовий прогноз до кінця 2019 року. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Михайло Кухар. економіст Ukraine Economic Outlook, викладач макроекономіки бізнес-школи МІМ-Kyiv. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Чи зміниться макроекономічний прогноз 2019 зі стабільного на «ризик зриву макростабільності в країні»? Які фактори можуть вплинути на обслуговування зовнішнього боргу, стан золотовалютних резервів, ділову активність, бюджетних та податкових надходжень, а також ризики девальвації курсу гривні до кінця року. Економіст Михайло Кухар розповість про вплив політичної турбулентності на зміни в економіці України.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Ukraine Economic Outlook запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вплив політичної турбулентності на макроекономічний сценарій 2019 року.

Спікер: Михайло Кухар, економіст Ukraine Economic Outlook, викладач макроекономіки бізнес-школи МІМ-Kyiv.

Основний партнер: Ukraine Economic Outlook.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers.

Цільова аудиторія: виконавчі директори, власники і CEO компаній, менеджери, що відповідають за маркетинг, розвиток бізнесу, маркетологи, менеджери середньої ланки.

Питання для обговорення:

  • Фактори ризику в обслуговуванні зовнішніх виплат та зменшення золотовалютних резервів.
  • Фактор втрати стабільності курсу гривні до кінця 2019.
  • Ризик втрати бюджетних надходжень.
  • Резюме і сценарний курсовий прогноз до кінця 2019 року.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Михайло Кухар
економіст Ukraine Economic Outlook, викладач макроекономіки бізнес-школи МІМ-Kyiv
Михайло Кухар

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: