fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Зламай свою бізнес модель: як зробити це ефективно?

 • Дата: 22/05/2018 (ВТ)
 • Мова: Russian
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Ticket:free of charge for EBA members
Місце проведення:

HUB 4.0 (1/3 Yaroslavskyi lane)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Зламай свою бізнес модель: як зробити це ефективно?. Дата: 22 травня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Russian. Ticket: free of charge for EBA members. Місце проведення: HUB 4.0 (1/3 Yaroslavskyi lane). Як бренду прорватися  вперед, щоб не залишитися лише історичним фактом. Це можуть втілити в життя лише ті люди, які запалені ідеєю нових викликів та мотивацій. Якщо саме ці люди з великим бажанням вранці знову повертаються на роботу, тому що там вони зможуть погратися в улюблену гру, то за результат їх роботи переживати не варто. Інноваційні бізнес-моделі створюють люди, які творчо мислять, швидко осмислюють та раціонально-інтуїтивно попадають в необхідну ціль. Традиційні бізнес-моделі успіху сьогодні руйнуються як міфи, бо на 3-ій хвилі індустріального розвитку виживають та перемагають ті, хто йде своїм, ще непротоптаним шляхом інновацій. Йде впевнено та натхненно. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Arricano запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Зламай свою бізнес модель: як зробити це ефективно? Спікер: Михайло Меркулов – СЕО Arricano, активний учасник та спікер міжнародних  бізнес-форумів та інвестиційних роуд-шоу, володар ступеня MBA (Manchester Business School). У 2016 році визнаний Персоною року на ринку нерухомості України. Сфера інтересів – соціальні тренди, інновації  та ІТ технології в бізнесі. Партнер: Arricano Цільова аудиторія: власники та CEO компаній топ-менеджери, які відповідають за розвиток бізнесу, прийняття інноваційних рішень та втілення інновацій керівники проектів маркетологи фінансисти всі бажаючі, хто цікавиться передовими управлінськими технологіями в бізнесі Питання для обговорення: Бізнес-моделі в більшості галузей піддаються атаці. Конкурентні переваги 3-ї промислової революції більше не працюють. Чому ви повинні знищити вашу бізнес-модель зараз? Три основні правила вашого виживання. Як це зробити безкоштовно, або майже безкоштовно? В результаті лекції учасники отримають: Розуміння підходів та актуальність створення нової бізнес-моделі. Знання в тенденціях управління від генерального директора міжнародної компанії, яка розвивається втричі швидше, ніж ринкові показники. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Михайло Меркулов. СЕО Arricano, активний учасник та спікер міжнародних  бізнес-форумів та інвестиційних роуд-шоу, володар ступеня MBA (Manchester Business School), у 2016 році визнаний Персоною року на ринку нерухомості України, та у 2019 увійшов до рейтингу управлінської еліти «Кращі топ-менеджери країни» у галузі «Нерухомість» за версією ділового видання «Фокус». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anna Merkulova. E-mail [email protected]. Контактний телефон. (044) 496-06-01.

Як бренду прорватися  вперед, щоб не залишитися лише історичним фактом. Це можуть втілити в життя лише ті люди, які запалені ідеєю нових викликів та мотивацій. Якщо саме ці люди з великим бажанням вранці знову повертаються на роботу, тому що там вони зможуть погратися в улюблену гру, то за результат їх роботи переживати не варто. Інноваційні бізнес-моделі створюють люди, які творчо мислять, швидко осмислюють та раціонально-інтуїтивно попадають в необхідну ціль. Традиційні бізнес-моделі успіху сьогодні руйнуються як міфи, бо на 3-ій хвилі індустріального розвитку виживають та перемагають ті, хто йде своїм, ще непротоптаним шляхом інновацій. Йде впевнено та натхненно.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Arricano запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Зламай свою бізнес модель: як зробити це ефективно?

Спікер: Михайло Меркулов – СЕО Arricano, активний учасник та спікер міжнародних  бізнес-форумів та інвестиційних роуд-шоу, володар ступеня MBA (Manchester Business School). У 2016 році визнаний Персоною року на ринку нерухомості України. Сфера інтересів – соціальні тренди, інновації  та ІТ технології в бізнесі.

Партнер: Arricano

Цільова аудиторія:

 • власники та CEO компаній
 • топ-менеджери, які відповідають за розвиток бізнесу, прийняття інноваційних рішень та втілення інновацій
 • керівники проектів
 • маркетологи
 • фінансисти
 • всі бажаючі, хто цікавиться передовими управлінськими технологіями в бізнесі

Питання для обговорення:

 • Бізнес-моделі в більшості галузей піддаються атаці.
 • Конкурентні переваги 3-ї промислової революції більше не працюють.
 • Чому ви повинні знищити вашу бізнес-модель зараз?
 • Три основні правила вашого виживання.
 • Як це зробити безкоштовно, або майже безкоштовно?

В результаті лекції учасники отримають:

 • Розуміння підходів та актуальність створення нової бізнес-моделі.
 • Знання в тенденціях управління від генерального директора міжнародної компанії, яка розвивається втричі швидше, ніж ринкові показники.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Михайло Меркулов
СЕО Arricano, активний учасник та спікер міжнародних  бізнес-форумів та інвестиційних роуд-шоу, володар ступеня MBA (Manchester Business School), у 2016 році визнаний Персоною року на ринку нерухомості України, та у 2019 увійшов до рейтингу управлінської еліти «Кращі топ-менеджери країни» у галузі «Нерухомість» за версією ділового видання «Фокус»
Михайло Меркулов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Merkulova

Зв'язатись
(044) 496-06-01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: