fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Open Door Day: Paramedic Group of Companies

  • Дата: 08/11/2023 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 14:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Open Door Day: Paramedic Group of Companies. Дата: 08 листопада2023. Час: 10:00 14:00. Мова: Українська. Дата: 08/11/2023 (СР)   Мова: українська   Час: 10:00 – 14:00  Внесок: безкоштовно   Місце проведення: м. Одеса, вул. Середня 59а, офіс Paramedic Group of Companies Шановні члени Асоціації,    Запрошуємо вас долучитися до візиту в офіс Paramedic Group of Companies в межах EBA Open Door Days.   В ході візиту:   -Знайомство з групою компаній Paramedic, їх діяльністю та всіма соціальними проектами.   -Тренінг з надання домедичної допомоги від навчального центру SAR®.   -Кава брейк та нетворкінг для учасників.   EBA Open Door Days – це чудова нагода дізнатися більше про членські компанії Асоціації, особисто познайомитися з їхнім керівництвом та налагодити можливості співпраці.  В межах візит Ви зможете пройти тренінг з надання домедичної допомоги та дізнатися чому важливо вміти надавати першу допомогу, пройти майстер-клас з надання домомедичної допомоги під час військового стану, зможете взяти участь у симуляційному сценарії, де Вам доведеться надавати допомогу, зупиняти кровотечу та працювати з постраждалими по-справжньому, отримайте подарунки «ціною в життя». Після тренінгу на Вас чекає кава-брейк та нетворкінг для учасників.   Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Дата: 08/11/2023 (СР)  

Мова: українська  

Час: 10:00 – 14:00 

Внесок: безкоштовно  

Місце проведення: м. Одеса, вул. Середня 59а, офіс Paramedic Group of Companies

Шановні члени Асоціації,   

Запрошуємо вас долучитися до візиту в офіс Paramedic Group of Companies в межах EBA Open Door Days.  

В ході візиту:  

-Знайомство з групою компаній Paramedic, їх діяльністю та всіма соціальними проектами.  

-Тренінг з надання домедичної допомоги від навчального центру SAR®.  

-Кава брейк та нетворкінг для учасників.  

EBA Open Door Days – це чудова нагода дізнатися більше про членські компанії Асоціації, особисто познайомитися з їхнім керівництвом та налагодити можливості співпраці. 

В межах візит Ви зможете пройти тренінг з надання домедичної допомоги та дізнатися чому важливо вміти надавати першу допомогу, пройти майстер-клас з надання домомедичної допомоги під час військового стану, зможете взяти участь у симуляційному сценарії, де Вам доведеться надавати допомогу, зупиняти кровотечу та працювати з постраждалими по-справжньому, отримайте подарунки «ціною в життя». Після тренінгу на Вас чекає кава-брейк та нетворкінг для учасників.  

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Компанія
Ваш зріст
Зареєструватися
Закрити - 3
Компанія
Ваш зріст
Чи будуть діти на події
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: