fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-зустріч «Як штучний інтелект вже змінив сучасний світ HR»

  • Дата: 21/02/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-зустріч «Як штучний інтелект вже змінив сучасний світ HR». Дата: 21 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Штучний інтелект (ШІ) стає все більш важливою частиною ведення бізнесу. Він може допомогти компаніям автоматизувати завдання, приймати кращі рішення та покращити обслуговування клієнтів. Тому на новому проєкті Південноукраїнського офісу “AI in Business” ми говоритимемо про переваги використання ШІ в бізнесі, даватимемо поради компаніям, допомагаючи підприємствам адаптуватися до змін і забезпечувати стійкий розвиток.  Використання ШІ в бізнесі все ще знаходиться на ранній стадії розвитку, але його потенціал величезний. Компанії, які ефективно використовуватимуть ШІ, зможуть отримати значну конкурентну перевагу та досягти успіху в майбутньому.  Перша зустріч проєкту буде присвячена темі: «Як штучний інтелект вже змінив сучасний світ HR».   Ми поговоримо про:  Чи замінить ШІ HR-ів та рекрутерів? Які компетенції потрібні сучасному HR-у, щоб залишатися затребуваним. Майбутнє ринку праці з подальшим впливом AI. Який професії зникнуть, а які зʼявляться.  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід.  Спікери. Надія Савченко. засновниця Key People Recruiting Agency, Голова EBA Odesa HR Hub. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 048 737 38 83.

Штучний інтелект (ШІ) стає все більш важливою частиною ведення бізнесу. Він може допомогти компаніям автоматизувати завдання, приймати кращі рішення та покращити обслуговування клієнтів. Тому на новому проєкті Південноукраїнського офісу “AI in Business” ми говоритимемо про переваги використання ШІ в бізнесі, даватимемо поради компаніям, допомагаючи підприємствам адаптуватися до змін і забезпечувати стійкий розвиток. 

Використання ШІ в бізнесі все ще знаходиться на ранній стадії розвитку, але його потенціал величезний. Компанії, які ефективно використовуватимуть ШІ, зможуть отримати значну конкурентну перевагу та досягти успіху в майбутньому. 

Перша зустріч проєкту буде присвячена темі: «Як штучний інтелект вже змінив сучасний світ HR».  

Ми поговоримо про: 

  1. Чи замінить ШІ HR-ів та рекрутерів?
  2. Які компетенції потрібні сучасному HR-у, щоб залишатися затребуваним.
  3. Майбутнє ринку праці з подальшим впливом AI. Який професії зникнуть, а які зʼявляться. 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід.  

Спікери

1 / 1
Надія Савченко
засновниця Key People Recruiting Agency, Голова EBA Odesa HR Hub
Надія Савченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+38 048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: