fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-зустріч: “Новели земельного законодавства та захист бізнесу від земельного рейдерства”

Право та юриспруденція CEO, TOП менеджмент Юристи, GR-спеціалісти
  • Дата: 20/03/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-зустріч: “Новели земельного законодавства та захист бізнесу від земельного рейдерства”. Дата: 20 березня2024. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,       Запрошуємо вас взяти участь у заході, який відбудеться у кооперації між Правничим комітетом та Аграрною робочою групою Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації. Ми підготували дуже важливу та сенситивну тематику, яка обєднає актуальні питання щодо захисту бізнесу від тиску правоохоронних органів та висвітлить останні зміни в законодавстві, що стосуються сфери земельних питань.  Зустріч відбудеться у середу, 20 березня 2024 року об 14:00 у Microsoft Teams.      Питання до обговорення: 1. Огляд останніх змін в законодавстві: Ринок землі та обмеження воєнного часу.  Розглянемо ключові аспекти ринку землі та визначимо, як останні зміни в законодавстві можуть вплинути на аграрний сектор. Також висвітлимо аспекти, повязані з обмеженням воєнного часу та їх вплив на діяльність. 2. Державне земельне рейдерство: Системний тиск прокуратури та захист прав на землю   Обговоримо актуальні питання системного тиску прокуратури на землевласників та спробуємо знайти ефективні шляхи захисту прав на землю в умовах земельного рейдерства. 3. Викуп земель з постійного користування.  Зосередимо увагу на темі викупу земель з постійного користування, взявши до уваги її вузькі аспекти та високу актуальність в сучасних умовах.  Не пропустить цю унікальну можливість обміну досвідом та отримання важливої інформації щодо найгарячіших питань у сфері аграрного права.   Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.          Спікери. Віктор Кобилянський. Адвокат, директор Офісу земельного права, голова комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,      

Запрошуємо вас взяти участь у заході, який відбудеться у кооперації між Правничим комітетом та Аграрною робочою групою Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації. Ми підготували дуже важливу та сенситивну тематику, яка об’єднає актуальні питання щодо захисту бізнесу від тиску правоохоронних органів та висвітлить останні зміни в законодавстві, що стосуються сфери земельних питань. 

Зустріч відбудеться у середу, 20 березня 2024 року об 14:00 у Microsoft Teams.     

Питання до обговорення:

1. Огляд останніх змін в законодавстві: Ринок землі та обмеження воєнного часу. 

Розглянемо ключові аспекти ринку землі та визначимо, як останні зміни в законодавстві можуть вплинути на аграрний сектор. Також висвітлимо аспекти, пов’язані з обмеженням воєнного часу та їх вплив на діяльність.

2. Державне земельне рейдерство: Системний тиск прокуратури та захист прав на землю  

Обговоримо актуальні питання системного тиску прокуратури на землевласників та спробуємо знайти ефективні шляхи захисту прав на землю в умовах земельного рейдерства.

3. Викуп земель з постійного користування. 

Зосередимо увагу на темі викупу земель з постійного користування, взявши до уваги її вузькі аспекти та високу актуальність в сучасних умовах. 

Не пропустить цю унікальну можливість обміну досвідом та отримання важливої інформації щодо найгарячіших питань у сфері аграрного права.  

Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.      

 

 

Спікери

1 / 1
Віктор Кобилянський
Адвокат, директор Офісу земельного права, голова комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права.
Віктор Кобилянський

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: