fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-тренінг: Data Science для бізнесу

Інформаційні технології Особиста ефективність Особистісний розвиток CEO, TOП менеджмент IT, інженери Розвиток бізнесу, продажі, відносини з клієнтами
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-тренінг: Data Science для бізнесу. Дата: 10 листопада2022. Час: 17:00 19:30. Мова: українська. Формат: 3 дні (10, 17 та 24 листопада 2022 року). Місце проведення: Відбудеться онлайн. БШтучний інтелект, наука про дані, машинне навчання, робота з великими даними – ці теми продовжують бути на слуху. І це не дивно, адже застосування даних підходів продовжує приносити значну вигоду все ширшому переліку сфер бізнесу.   В рамках курсу ви зможете краще зрозуміти що собою представляє галузь даних і як можна скористатися її сучасними досягненнями у вашому бізнесі.  Команда EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Латишем запрошує Вас взяти участь у Online-тренінгу: Data Science для бізнесу.  Тренер: Андрій Латиш, Керівник відділу Штучного Інтелекту в комп’ютерній школі Hillel; засновник та координатор в Odyssey - одеській спільноті Науки про Дані; Член експертно-консультаційного комітету з питань розвитку сфери Штучного Інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України; Віце президент з питань зовнішньої співпраці в Odesa IT family; Викладач; Спікер; Аспірант. Цільова аудиторія: менеджери середньої та вищої ланки, топ менеджери, котрі цікавляться ефективним використанням науки про дані у своїй сфері. Які знання та навички ви опануєте? Що таке машинне навчання, наука про дані та штучний інтелект.  З чого складається типовий життєвий цикл проекту з машинним навчанням.  Як виглядає повсякденна робота науковця даних й інженера з машинного навчання.  Методи оцінки якості роботи рішення, отриманого за допомогою машинного навчання.  Особливості менеджменту проектів, котрі опираються на машинне навчання.  Типові проблемні моменти проектів з машинним навчанням й шляхи їх вирішення.  Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку Реєстрація, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Андрій Латиш. Засновник та координатор в Odyssey - Спільноті по Data Science в Одесі; член експертно-консультаційного комітету з питань розвитку сфери Штучного Інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України; віцепрезидент з питань зовнішньої співпраці в Odesa IT family; лектор, спікер; аспірант. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail iryna.shevchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 240 90 90.

БШтучний інтелект, наука про дані, машинне навчання, робота з великими даними – ці теми продовжують бути на слуху. І це не дивно, адже застосування даних підходів продовжує приносити значну вигоду все ширшому переліку сфер бізнесу.  

В рамках курсу ви зможете краще зрозуміти що собою представляє галузь даних і як можна скористатися її сучасними досягненнями у вашому бізнесі. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Латишем запрошує Вас взяти участь у Online-тренінгу: Data Science для бізнесу

Тренер: Андрій Латиш, Керівник відділу Штучного Інтелекту в комп’ютерній школі Hillel; засновник та координатор в Odyssey – одеській спільноті Науки про Дані; Член експертно-консультаційного комітету з питань розвитку сфери Штучного Інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України; Віце президент з питань зовнішньої співпраці в Odesa IT family; Викладач; Спікер; Аспірант.

Цільова аудиторія: менеджери середньої та вищої ланки, топ менеджери, котрі цікавляться ефективним використанням науки про дані у своїй сфері.

Які знання та навички ви опануєте?

  • Що таке машинне навчання, наука про дані та штучний інтелект. 
  • З чого складається типовий життєвий цикл проекту з машинним навчанням. 
  • Як виглядає повсякденна робота науковця даних й інженера з машинного навчання. 
  • Методи оцінки якості роботи рішення, отриманого за допомогою машинного навчання. 
  • Особливості менеджменту проектів, котрі опираються на машинне навчання. 
  • Типові проблемні моменти проектів з машинним навчанням й шляхи їх вирішення. 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Андрій Латиш
Засновник та координатор в Odyssey - Спільноті по Data Science в Одесі; член експертно-консультаційного комітету з питань розвитку сфери Штучного Інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України; віцепрезидент з питань зовнішньої співпраці в Odesa IT family; лектор, спікер; аспірант
Андрій Латиш

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваш мобільний номер телефону
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: