fbpx

Online Публічна бесіда з Куртом Волкерем: «Від олігархії до здорової конкуренції: партнерство США та України щодо системних реформ в Україні»

  • Дата: 11/03/2021
  • Мова: Англійська (без перекладу)
  • Час: 18:15 - 19:30

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на online  зустріч з Куртом Волкером, Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України (2017—2019). Ця зустріч відбудеться в рамках заходу «Від олігархії до здорової конкуренції: партнерство США та України», організованого спільно з Центром національної стійкості та розвитку.

Під час обговорення ми плануємо акцентувати увагу на проблемі надмірного впливу олігархічних сил у ключових політичних та економічних процесах в Україні, що також несе наслідки для бізнесу. Крім того, пан Волкер поділиться з нами перспективами щодо поглиблення двосторонніх відносин між Україною та США.

Захід почнеться з вітального слова Руслана Рябошапки та Павла Клімкіна, Співзасновників Центру національної стійкості та розвитку.

Захід відбудеться 11 березня о 18:15, у форматі Online, посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: