fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-Програма розвитку з бізнес-англійської мови: Business English Booster

Ділова англійська Особистісний розвиток
 • Тривалість:26 вересня - 26 жовтня
 • Мова: англійська
 • Час: 18:30 - 20:00
 • Особливості:10 занять по 1, 5 години; щовівторка та щочетверга з 26 вересня 2023 по 26 жовтня 2023
 • Внесок для компаній Асоціації:6500 грн
 • Рання реєстрація для компаній Асоціації:5900 грн до 18 вересня 2023 для членів Асоціації
 • Місце проведення: Відбудеться онлайн
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-Програма розвитку з бізнес-англійської мови: Business English Booster. Дата: 26 вересня2023. Час: 18:30 20:00. Мова: англійська. Особливості: 10 занять по 1, 5 години; щовівторка та щочетверга з 26 вересня 2023 по 26 жовтня 2023. Місце проведення: Відбудеться онлайн. На сьогодні англійська мова – один з необхідних для бізнес процесів та операцій інструмент. І, як результат, є однією із запорук успішної бізнес людини. У разі поєднання мови з бізнес навичкою, до Вашої професійної скарбнички додається не лише володіння мовою, а й контекст використання певних мовних одиниць. Команда Центру Професійного Розвитку спільно з UNIVERSE CENTRE LLC пропонує до Вашої уваги оновлену Online-Програму розвитку з бізнес-англійської мови: Business English Booster, яка включає 10 модулів, що крок за кроком ведуть до прокачки мовних навичок та скілів, попит на які стрімко зросте в найближчому майбутньому. Кожен модуль присвячений сету навичок та мовному компоненту (говоріння, аудіювання, читання та письмо), що в свою чергу, зробить учасників більш конкурентоспроможними та відкриє нові можливості. Під час програми будуть розглянуті кейси сучасних брендів, світові практики величезних корпорацій та підходи лідерів соціуму. Окрім цього, програму побудовано у такий спосіб, що передбачає постійну комунікацію та обмін досвідом. Отже, це цікава можливість для усіх, хто прагне до сучасної освіти та максимального результату від процесу навчання. Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення Програми розвитку. Протягом навчання Ви матимете змогу вдосконалити:  Мовну і мовленнєву компетенцію; Комунікативні навички; Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище). ПРОГРАМА МОДУЛЬ 1 – 26 вересня, 2023 Аналітичне мислення та інноваційність. МОДУЛЬ 2 – 28 вересня, 2023 Активне навчання та стратегії навчання. МОДУЛЬ 3 – 03 жовтня, 2023 Вирішення складних проблем. МОДУЛЬ 4 – 05 жовтня, 2023 Критичне мислення та аналіз. МОДУЛЬ 5 – 10 жовтня, 2023 Креативність, оригінальність та ініціативність. МОДУЛЬ 6 – 12 жовтня, 2023 Лідерство та соціальний вплив. МОДУЛЬ 7 – 17 жовтня, 2023 Проактивність та емоційний інтелект. МОДУЛЬ 8 – 19 жовтня, 2023 Витривалість, стресостійкість та гнучкість. МОДУЛЬ 9 – 24 жовтня, 2023 Логічна аргументація, вирішення проблем та формування ідей. МОДУЛЬ 10 – 26 жовтня, 2023 Використання технологій та цифрова грамотність. Спікери. Двейн Нодіа. Носій англійської мови. Провідний викладач та інструктор з викладання мови в Юніверс Центр. Проводив численні розмовні клуби в корпоративному форматі, а також майстер-класи для викладачів. Завершив ALPS Лідерську програму тренінгів для менеджмент сектору.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0665709987.

На сьогодні англійська мова – один з необхідних для бізнес процесів та операцій інструмент. І, як результат, є однією із запорук успішної бізнес людини. У разі поєднання мови з бізнес навичкою, до Вашої професійної скарбнички додається не лише володіння мовою, а й контекст використання певних мовних одиниць.

Команда Центру Професійного Розвитку спільно з UNIVERSE CENTRE LLC пропонує до Вашої уваги оновлену Online-Програму розвитку з бізнес-англійської мови: Business English Booster, яка включає 10 модулів, що крок за кроком ведуть до прокачки мовних навичок та скілів, попит на які стрімко зросте в найближчому майбутньому. Кожен модуль присвячений сету навичок та мовному компоненту (говоріння, аудіювання, читання та письмо), що в свою чергу, зробить учасників більш конкурентоспроможними та відкриє нові можливості.

Під час програми будуть розглянуті кейси сучасних брендів, світові практики величезних корпорацій та підходи лідерів соціуму. Окрім цього, програму побудовано у такий спосіб, що передбачає постійну комунікацію та обмін досвідом. Отже, це цікава можливість для усіх, хто прагне до сучасної освіти та максимального результату від процесу навчання.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення Програми розвитку.

Протягом навчання Ви матимете змогу вдосконалити: 

 • Мовну і мовленнєву компетенцію;
 • Комунікативні навички;
 • Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище).

ПРОГРАМА

МОДУЛЬ 1 – 26 вересня, 2023

 • Аналітичне мислення та інноваційність.

МОДУЛЬ 2 – 28 вересня, 2023

 • Активне навчання та стратегії навчання.

МОДУЛЬ 3 – 03 жовтня, 2023

 • Вирішення складних проблем.

МОДУЛЬ 4 – 05 жовтня, 2023

 • Критичне мислення та аналіз.

МОДУЛЬ 5 – 10 жовтня, 2023

 • Креативність, оригінальність та ініціативність.

МОДУЛЬ 6 – 12 жовтня, 2023

 • Лідерство та соціальний вплив.

МОДУЛЬ 7 – 17 жовтня, 2023

 • Проактивність та емоційний інтелект.

МОДУЛЬ 8 – 19 жовтня, 2023

 • Витривалість, стресостійкість та гнучкість.

МОДУЛЬ 9 – 24 жовтня, 2023

 • Логічна аргументація, вирішення проблем та формування ідей.

МОДУЛЬ 10 – 26 жовтня, 2023

 • Використання технологій та цифрова грамотність.

Спікери

1 / 1
Двейн Нодіа
Носій англійської мови. Провідний викладач та інструктор з викладання мови в Юніверс Центр. Проводив численні розмовні клуби в корпоративному форматі, а також майстер-класи для викладачів. Завершив ALPS Лідерську програму тренінгів для менеджмент сектору.
Двейн Нодіа

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
0665709987

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Підтвердьте, будь ласка, ваш мобільний номер телефону.
Програму буде оплачувати
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Програму буде оплачувати
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: