fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Звернення до ЄСПЛ зараз або ніколи. Як бізнесу стягнути збитки від війни

Право та юриспруденція
 • Дата: 21/04/2022 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Звернення до ЄСПЛ зараз або ніколи. Як бізнесу стягнути збитки від війни. Дата: 21 квітня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Втрати від війни не можна виміряти. Особливо у нашій душі. Але є те, що можна хоча б спробувати повернути. Спробувати відновити справедливість та вимагати компенсації для Вашого бізнесу. І це обовязково треба зробити. Про те як це можна зробити, які можуть бути варіанти розвитку подій та ймовірність отримання результату поговоримо на відкритій online-лекції. EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Sayenko Kharenko запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Звернення до ЄСПЛ зараз або ніколи. Як бізнесу стягнути збитки від війни. Спікери: Олена Сукманова очолює практику вирішення судових спорів юридичної фірми Sayenko Kharenko. Володіє понад 20-річним професійним досвідом та спеціалізується на комплексному вирішенні складних спорів і конфліктів. Олексій Колток, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko з 18-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на захисті інтересів клієнтів в складних судових процесах в банківському і страховому секторі, сферах енергетики, нерухомості та будівництва та ін. Питання для обговорення: Хто і коли може звернутися о ЄСПЛ (Європейський суд з прав людини - European Court of Human Rights). Варіанти розвитку подій у разі подання скарги. Чи є реальні шанси? Процедура розгляду скарг, огляд останніх коментарів ЕСПЛ щодо РФ. Як та чим має бути доведена шкода. Історичні приклади. Спікери. Олена Сукманова. Очолює практику вирішення судових спорів юридичної фірми Sayenko Kharenko. Володіє понад 20-річним професійним досвідом та спеціалізується на комплексному вирішенні складних спорів і конфліктів.. Олексій Колток. Радник юридичної фірми Sayenko Kharenko з 18-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на захисті інтересів клієнтів в складних судових процесах в банківському і страховому секторі, сферах енергетики, нерухомості та будівництва та ін.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Втрати від війни не можна виміряти. Особливо у нашій душі. Але є те, що можна хоча б спробувати повернути. Спробувати відновити справедливість та вимагати компенсації для Вашого бізнесу. І це обов’язково треба зробити. Про те як це можна зробити, які можуть бути варіанти розвитку подій та ймовірність отримання результату поговоримо на відкритій online-лекції.

EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Sayenko Kharenko запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Звернення до ЄСПЛ зараз або ніколи. Як бізнесу стягнути збитки від війни.

Спікери:

 • Олена Сукманова очолює практику вирішення судових спорів юридичної фірми Sayenko Kharenko. Володіє понад 20-річним професійним досвідом та спеціалізується на комплексному вирішенні складних спорів і конфліктів.
 • Олексій Колток, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko з 18-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на захисті інтересів клієнтів в складних судових процесах в банківському і страховому секторі, сферах енергетики, нерухомості та будівництва та ін.

Питання для обговорення:

 • Хто і коли може звернутися о ЄСПЛ (Європейський суд з прав людини – European Court of Human Rights).
 • Варіанти розвитку подій у разі подання скарги. Чи є реальні шанси?
 • Процедура розгляду скарг, огляд останніх коментарів ЕСПЛ щодо РФ.
 • Як та чим має бути доведена шкода.
 • Історичні приклади.

Спікери

1 / 2
Олена Сукманова
Очолює практику вирішення судових спорів юридичної фірми Sayenko Kharenko. Володіє понад 20-річним професійним досвідом та спеціалізується на комплексному вирішенні складних спорів і конфліктів.
Олексій Колток
Радник юридичної фірми Sayenko Kharenko з 18-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на захисті інтересів клієнтів в складних судових процесах в банківському і страховому секторі, сферах енергетики, нерухомості та будівництва та ін.
Олена Сукманова
Олексій Колток

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: