fbpx

Online-лекція: Зміна парадигми. Нові принципи майбутнього

Комунікація Особистісний розвиток
  • Дата: 30/03/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Передбачення. Випередження. Нові реалії нашого часу.

Сьогодні – це вже вчора. Нові технології випереджають нашу здатність їх розуміти. Потрібно наздоганяти, а ще краще – вміти правильно адаптуватися. Для цього знадобляться нові інструменти, принципи та норми. Адаптація людини до цих нових норм завжди лежить у її психологічній стійкості, когнітивній обізнаності та фізичному здоров’ї.

Ми живемо в дуже цікавий час, можливо декілька бурхливий та повний невизначеності, але все-таки дуже цікавий. Те, що зараз відбувається, науковці називають зміною парадигми. І поки сформується та зміцниться нова парадигма, нам необхідно, використовуючи теоретичні знання, самостійно імплементувати їх у повсякденному житті.  

EBA Management Development Centre спільно з Юлією Поліводою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Зміна парадигми. Нові принципи майбутнього.

Дана лекція запланована на 30 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Юлія Полівода, Член Європейської психотерапевтичної ліги, когнітивний психолог, інтегративний психолог, психотерапевт. Co-Founder в Club Eclectique.

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія:

  • Власники та керівники бізнесу;
  • Лінійні менеджери, керівники відділів, HR менеджери;
  • Проектні менеджери.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юлія Полівода
Член Європейської психотерапевтичної ліги, когнітивний психолог, інтегративний психолог, психотерапевт. Co-Founder в Club Eclectique.
Юлія Полівода

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: