fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Життєстійкість — як хіт сезону в діловому світі

  • Дата: 02/12/2021
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Життєстійкість — як хіт сезону в діловому світі. Дата: 02 грудня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Що таке життєстійкість бізнесу? І чому 7 із 10 компаній у світі планують інвестувати у її зміцнення? Життєстійкість стала справжнім «хітом» у світі бізнесу, бо з початком пандемії власники й керівники організацій зрозуміли, яка часом тонка межа між процвітанням і занепадом. Насправді життєстійкість — це як щеплення: ви готуєте організм своєї організації до можливих майбутніх стресів, тренуєте системи захисту, відпрацьовуєте автоматичні реакції, які допоможуть організму швидше і з набагато меншими втратами пройти кризу. Саме ця риса допомагає не тільки швидко відновлюватися від кризи, а й використовувати виклики як можливості для зростання. Розвиток життєстійкості — не завжди легкий і приємний процес, але без цієї підготовки ваша організація може бути критично вражена. EBA Management Development Centre спільно з One Philosophy запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Життєстійкість — як хіт сезону в діловому світі. Спікерка: Юлія Гуменяк, CEO One Philosophy – консалтингової групи, що готує бренди, репутацію, команди та суспільство до майбутнього. Авторка методології оцінювання життєстійкості організацій Радар Життєстійкості, має ступінь МВА зі стратегії та підприємництва Duke University Fuqua School of Business (США). Партнер: One Philosophy Цільова аудиторія: власники бізнесу й керівники організацій, керівники з управління талантами, спеціалісти з маркетингу та комунікацій. Питання для обговорення: Чому варто інвестувати в життєстійкість. Міфи та факти про життєстійкість організацій. З яких інгредієнтів складається життєстійкість компанії. Що робити, щоб плекати життєстійку команду, бренд, репутацію й організацію. Яка роль лідера у плеканні життєстійкості. З чого варто почати. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юлія Гуменяк. CEO One Philosophy – консалтингової групи, що готує бренди, репутацію, команди та суспільство до майбутнього. Авторка методології оцінювання життєстійкості організацій Радар Життєстійкості, має ступінь МВА зі стратегії та підприємництва Duke University Fuqua School of Business (США). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Що таке життєстійкість бізнесу? І чому 7 із 10 компаній у світі планують інвестувати у її зміцнення? Життєстійкість стала справжнім «хітом» у світі бізнесу, бо з початком пандемії власники й керівники організацій зрозуміли, яка часом тонка межа між процвітанням і занепадом.

Насправді життєстійкість — це як щеплення: ви готуєте організм своєї організації до можливих майбутніх стресів, тренуєте системи захисту, відпрацьовуєте автоматичні реакції, які допоможуть організму швидше і з набагато меншими втратами пройти кризу. Саме ця риса допомагає не тільки швидко відновлюватися від кризи, а й використовувати виклики як можливості для зростання. Розвиток життєстійкості — не завжди легкий і приємний процес, але без цієї підготовки ваша організація може бути критично вражена.

EBA Management Development Centre спільно з One Philosophy запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Життєстійкість — як хіт сезону в діловому світі.

Спікерка: Юлія Гуменяк, CEO One Philosophy – консалтингової групи, що готує бренди, репутацію, команди та суспільство до майбутнього. Авторка методології оцінювання життєстійкості організацій Радар Життєстійкості, має ступінь МВА зі стратегії та підприємництва Duke University Fuqua School of Business (США).

Партнер: One Philosophy

Цільова аудиторія: власники бізнесу й керівники організацій, керівники з управління талантами, спеціалісти з маркетингу та комунікацій.

Питання для обговорення:

  • Чому варто інвестувати в життєстійкість.
  • Міфи та факти про життєстійкість організацій.
  • З яких інгредієнтів складається життєстійкість компанії.
  • Що робити, щоб плекати життєстійку команду, бренд, репутацію й організацію.
  • Яка роль лідера у плеканні життєстійкості.
  • З чого варто почати.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юлія Гуменяк
CEO One Philosophy – консалтингової групи, що готує бренди, репутацію, команди та суспільство до майбутнього. Авторка методології оцінювання життєстійкості організацій Радар Життєстійкості, має ступінь МВА зі стратегії та підприємництва Duke University Fuqua School of Business (США)
Юлія Гуменяк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: