fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Запуск проєкту під час війни – що вже треба робити по-іншому, яких помилок варто уникнути та, що спробувати робити по-новому

Підприємництво
  • Дата: 05/10/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Запуск проєкту під час війни – що вже треба робити по-іншому, яких помилок варто уникнути та, що спробувати робити по-новому. Дата: 05 жовтня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Під час повномасштабного вторгнення багато людей як ніколи знаходять сміливість створювати щось ціннісне – проєкти, послуги, ініціативи. Але частину талановитих майбутніх підприємців досі стримує страх, навіть коли є можливості. Як наважитися зрозуміти, що ми живемо в час, коли навіть найпродуманіші кроки та дії можуть в якийсь момент підвести? Та чому сьогодні важливо бути сміливими до нового, а страх сприймати не як загрозу, а як помічника? EBA Management Development Centre спільно з Лідією Білас запрошують вас взяти участь в  Online-лекції: Запуск проєкту під час війни – що вже треба робити по-іншому, яких помилок варто уникнути та, що спробувати робити по-новому.  Спікерка: Лідія Білас, засновниця мережі освітніх проектів MRIYDIY (школа, садок, онлайн освіта, дитячі табори, освітня фундація), співзасновниця мережі КМДШ. Теми для обговорення: Навичка адаптивності – номер один, коли хочеш запустити проєкт. В чому її важливість? Намріялись, наважились – час робити кроки до створення бізнес-проєкту. Які кроки вже мають бути іншими? Що вже не працює так, як раніше? Найчастіші помилки, коли запускаєш новий проєкт – при виборі партнерів, формуванні команди, кристалізації цілей тощо. Чому гарні інвестиції в проєкт – це ще не показник його майбутньої успішності? Головні складові успішності майбутнього проєкту в умовах сьогодення. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Лідія Білас. Засновниця мережі освітніх проектів МрійДій. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Під час повномасштабного вторгнення багато людей як ніколи знаходять сміливість створювати щось ціннісне – проєкти, послуги, ініціативи. Але частину талановитих майбутніх підприємців досі стримує страх, навіть коли є можливості. Як наважитися зрозуміти, що ми живемо в час, коли навіть найпродуманіші кроки та дії можуть в якийсь момент підвести? Та чому сьогодні важливо бути сміливими до нового, а страх сприймати не як загрозу, а як помічника?

EBA Management Development Centre спільно з Лідією Білас запрошують вас взяти участь в  Onlineлекції: Запуск проєкту під час війни що вже треба робити по-іншому, яких помилок варто уникнути та, що спробувати робити по-новому

Спікерка: Лідія Білас, засновниця мережі освітніх проектів MRIYDIY (школа, садок, онлайн освіта, дитячі табори, освітня фундація), співзасновниця мережі КМДШ.

Теми для обговорення:

  • Навичка адаптивності – номер один, коли хочеш запустити проєкт. В чому її важливість?
  • Намріялись, наважились – час робити кроки до створення бізнес-проєкту. Які кроки вже мають бути іншими? Що вже не працює так, як раніше?
  • Найчастіші помилки, коли запускаєш новий проєкт – при виборі партнерів, формуванні команди, кристалізації цілей тощо.
  • Чому гарні інвестиції в проєкт – це ще не показник його майбутньої успішності?
  • Головні складові успішності майбутнього проєкту в умовах сьогодення.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Лідія Білас
Засновниця мережі освітніх проектів МрійДій
Лідія Білас

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: