fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Залучення інвестицій для впровадження енергоефективних заходів

  • Дата: 23/11/2021
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Залучення інвестицій для впровадження енергоефективних заходів. Дата: 23 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Якщо у вашого підприємства амбітні цілі та стратегія, перед вами, без сумніву, постає питання оптимізації витрат та реалізації невикористаних можливостей. Досягнення енергоефективності у виробництві - важливий інструмент для вирішення цих цілей. Та вносити масштабні зміни у бізнес без залучення інвестицій неможливо. Протягом онлайн-лекції ми розглянемо наявні джерела для реалізації проєктів з енергоефективності, можливості донорської допомоги у цій сфері та  дізнаємось, як отримати інвестиції та використати їх ефективно. EBA Management Development Centre спільно з «Консультування підприємств щодо енергоефективності», GIZ запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Залучення інвестицій для впровадження енергоефективних заходів. Спікер: Павло Пертко, консультант проєкту «Консультування підприємств з енергоефективності». Експерт з впровадження систем енергетичного менеджменту та енергоефективності. Основний партнер: проєкт «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини у співпраці з Мінекономіки та Держенергоефективності.  Цільова аудиторія: керівники, старші та молодші менеджери компаній, HR менеджери. Питання для обговорення: Різні види джерел фінансування проєктів з енергоефективності. Інформація про міжнародних донорів у сфері енергоефективності. Кредити під енергоефективні проєкти. Використання механізму ЕСКО для фінансування проєктів. Показники енергоефективності (обладнання/проєкту) та споживання енергії впродовж його життєвого циклу. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Павло Пертко. Консультант проєкту «Консультування підприємств з енергоефективності». Експерт з впровадження систем енергетичного менеджменту та енергоефективності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Якщо у вашого підприємства амбітні цілі та стратегія, перед вами, без сумніву, постає питання оптимізації витрат та реалізації невикористаних можливостей. Досягнення енергоефективності у виробництві – важливий інструмент для вирішення цих цілей. Та вносити масштабні зміни у бізнес без залучення інвестицій неможливо. Протягом онлайн-лекції ми розглянемо наявні джерела для реалізації проєктів з енергоефективності, можливості донорської допомоги у цій сфері та  дізнаємось, як отримати інвестиції та використати їх ефективно.

EBA Management Development Centre спільно з «Консультування підприємств щодо енергоефективності», GIZ запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Залучення інвестицій для впровадження енергоефективних заходів.

Спікер: Павло Пертко, консультант проєкту «Консультування підприємств з енергоефективності». Експерт з впровадження систем енергетичного менеджменту та енергоефективності.

Основний партнер: проєкт «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини у співпраці з Мінекономіки та Держенергоефективності. 

Цільова аудиторія: керівники, старші та молодші менеджери компаній, HR менеджери.

Питання для обговорення:

  1. Різні види джерел фінансування проєктів з енергоефективності.
  2. Інформація про міжнародних донорів у сфері енергоефективності.
  3. Кредити під енергоефективні проєкти.
  4. Використання механізму ЕСКО для фінансування проєктів.
  5. Показники енергоефективності (обладнання/проєкту) та споживання енергії впродовж його життєвого циклу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Павло Пертко
Консультант проєкту «Консультування підприємств з енергоефективності». Експерт з впровадження систем енергетичного менеджменту та енергоефективності
Павло Пертко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: