fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації весни 2024

 • Дата: 31/05/2024 (ПТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації весни 2024. Дата: 31 травня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Початок цього року надзвичайно багатий на зміни в Законодавстві України, тож ми вирішили звернути на це Вашу увагу та висвітлити події, зробивши їх більш зрозумілими. Тож навесні 2024 року Верховною Радою було розглянуто та прийнято ряд законів, які регламентують питання військового обліку та мобілізації.  EBA Management Development Centre спільно з ABEA Relocation, Prikhodko&Partners запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації весни 2024. Спікери: Діана Дерій, Старший юрист компанії ABEA Relocation, понад 8 років успішного досвіду в наданні міграційних та юридичних послуг. Михайло Лобунько, Юрист практики військового права компанії Приходько та партнери: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).  Питання для обговорення: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації весни 2024: нові виклики для військовозобов’язаних та роботодавців. Основні нововведення: -        Зменшення призовного віку. -        Зобов’язання оновити свої дані (де, що оновити, які документи). -        Електронний кабінет, що вже відомо. -        Категорії осіб що не підпадають під мобілізацію, Штрафи та санкції. Спец бронь компанією працівників: -        Чи достатньо отримати статус критичного та надати список працівників для бронювання? -        Які дії ще необхідно здійснити? Поняття вимога ТЦК та відмінність від повістки, заходи впливу щодо громадян, які не виконують мобілізаційні обовязки. Особливості провадження у справах за позовами ТЦК та СП щодо тимчасового обмеження громадян України у праві керування транспортним засобом. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Діана Дерій. Старший юрист компанії ABEA Relocation, понад 8 років успішного досвіду в наданні міграційних та юридичних послуг, супровід підприємств у веденні військового обліку, бронювання працівників та отримання статусу критично важливого підприємства для функціонування економіки.. Михайло Лобунько. Юрист практики військового права компанії Приходько та партнери: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

Початок цього року надзвичайно багатий на зміни в Законодавстві України, тож ми вирішили звернути на це Вашу увагу та висвітлити події, зробивши їх більш зрозумілими.

Тож навесні 2024 року Верховною Радою було розглянуто та прийнято ряд законів, які регламентують питання військового обліку та мобілізації. 

EBA Management Development Centre спільно з ABEA Relocation, Prikhodko&Partners запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації весни 2024.

Спікери:

 • Діана Дерій, Старший юрист компанії ABEA Relocation, понад 8 років успішного досвіду в наданні міграційних та юридичних послуг.
 • Михайло Лобунько, Юрист практики військового права компанії Приходько та партнери: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

 Питання для обговорення:

 • Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації весни 2024: нові виклики для військовозобов’язаних та роботодавців.
 • Основні нововведення:

–        Зменшення призовного віку.

–        Зобов’язання оновити свої дані (де, що оновити, які документи).

–        Електронний кабінет, що вже відомо.

–        Категорії осіб що не підпадають під мобілізацію,

 • Штрафи та санкції.
 • Спец бронь компанією працівників:

–        Чи достатньо отримати статус критичного та надати список працівників для бронювання?

–        Які дії ще необхідно здійснити?

 • Поняття “вимога” ТЦК та відмінність від повістки, заходи впливу щодо громадян, які не виконують мобілізаційні обов’язки.
 • Особливості провадження у справах за позовами ТЦК та СП щодо тимчасового обмеження громадян України у праві керування транспортним засобом.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Діана Дерій
Старший юрист компанії ABEA Relocation, понад 8 років успішного досвіду в наданні міграційних та юридичних послуг, супровід підприємств у веденні військового обліку, бронювання працівників та отримання статусу критично важливого підприємства для функціонування економіки.
Михайло Лобунько
Юрист практики військового права компанії Приходько та партнери: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).
Діана Дерій
Михайло Лобунько

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: