fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Захист авторських прав в мережі Інтернет за новим законом про авторське право

Право та юриспруденція
  • Дата: 12/10/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Захист авторських прав в мережі Інтернет за новим законом про авторське право. Дата: 12 жовтня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Новий закон в сфері авторського права надає багато різних можливостей правовласникам для захисту авторських прав в мережі Інтернет. Розуміння «як це працює» за новим законом дає змогу значно ефективніше припиняти порушення своїх прав. EBA Management Development Centre спільно з «Ілляшев та Партнери» запрошує вас взяти участь в Online-лекції: Захист авторських прав в мережі Інтернет за новим законом про авторське право. Спікер: Дмитро Нікулеско, адвокат практики інтелектуальної власності юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Цільова аудиторія: Власники майнових та немайнових авторських прав; Ліцензіати; Практикуючи юристи в сфері авторського права Питання для обговорення: I. Стан захисту авторських прав в Україні. II. Новий закон про авторські права: які можливості він дає? Порівняльний аналіз. III. Практичні аспекти захисту авторських прав в мережі Інтернет: претензійні, судові, правоохоронні: В чому полягає суть претензійної роботи, на скільки вона ефективна та права, які має правовласник на цій стадії. Аналіз судової практики. Рекомендації щодо формування правової позиції та стратегії захисту прав. Коли варто звертатися до правоохоронних органів з метою захисту авторських прав. Практика захисту прав в рамках адміністративного та кримінального процесу. IV. Висновки та рекомендації. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Дмитро Нікулеско. Адвокат практики інтелектуальної власності юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Новий закон в сфері авторського права надає багато різних можливостей правовласникам для захисту авторських прав в мережі Інтернет. Розуміння «як це працює» за новим законом дає змогу значно ефективніше припиняти порушення своїх прав.

EBA Management Development Centre спільно з «Ілляшев та Партнери» запрошує вас взяти участь в Online-лекції: Захист авторських прав в мережі Інтернет за новим законом про авторське право.

Спікер: Дмитро Нікулеско, адвокат практики інтелектуальної власності юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».

Цільова аудиторія:

  • Власники майнових та немайнових авторських прав;
  • Ліцензіати;
  • Практикуючи юристи в сфері авторського права

Питання для обговорення:

I. Стан захисту авторських прав в Україні.

II. Новий закон про авторські права: які можливості він дає? Порівняльний аналіз.

III. Практичні аспекти захисту авторських прав в мережі Інтернет: претензійні, судові, правоохоронні:

  • В чому полягає суть претензійної роботи, на скільки вона ефективна та права, які має правовласник на цій стадії.
  • Аналіз судової практики. Рекомендації щодо формування правової позиції та стратегії захисту прав.
  • Коли варто звертатися до правоохоронних органів з метою захисту авторських прав. Практика захисту прав в рамках адміністративного та кримінального процесу.

IV. Висновки та рекомендації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Нікулеско
Адвокат практики інтелектуальної власності юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».
Дмитро Нікулеско

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: