fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: З чого починається внутрішня комунікація в добу змін. Як управлінцю бути почутим

  • Дата: 05/07/2023 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: З чого починається внутрішня комунікація в добу змін. Як управлінцю бути почутим. Дата: 05 липня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Не всі зміни для бізнесу є плановими або вчасними, стаючи синонімом слова стрес. Але попри все вони відбуваються, перетворюючись на можливості і даючи точку росту. Тож до змін має бути готовим не лише управлінець, але і його/її команда. І за вірного підходу цей процес може стати для всіх його учасників значно приємнішим і простішим досвідом. Говорити, щоб бути почутими. EBA Management Development Centre спільно з Діаною Натхір запрошують вас взяти участь в Online-лекції: З чого починається внутрішня комунікація в добу змін. Як управлінцю бути почутим. Спікерка: Діана Натхір, програмна менеджерка та менеджерка організаційних змін, спеціалістка внутрішніх комунікацій. Членкиня та учасниця програм ACMP та ACMP Ukraine Chapter. Виконавча партнерка та менторка Act for Change, зокрема програми Стратегічні комунікації для візіонерів. Волонтерка соціальних програм. Цільова аудиторія: маркетинг та піар-менеджери, фахівці з внутрішніх комунікацій, CEO, HR менеджери. Питання для обговорення: Погляд на зміну очима управлінця і команди. В чому різниця та точка конфлікту. Причини опору до змін. Як з ними працювати. Інструменти залучення команди та інших стейкхолдерів в союзники. Чи можна з цього зробити працюючу систему. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Діана Натхір. Програмна менеджерка та менеджерка організаційних змін, спеціалістка внутрішніх комунікацій. Членкиня та учасниця програм ACMP та ACMP Ukraine Chapter. Виконавча партнерка та менторка Act for Change, зокрема програми Стратегічні комунікації для візіонерів. Волонтерка соціальних програм. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Не всі зміни для бізнесу є плановими або “вчасними”, стаючи синонімом слова “стрес”. Але попри все вони відбуваються, перетворюючись на можливості і даючи точку росту. Тож до змін має бути готовим не лише управлінець, але і його/її команда. І за вірного підходу цей процес може стати для всіх його учасників значно приємнішим і простішим досвідом. Говорити, щоб бути почутими.

EBA Management Development Centre спільно з Діаною Натхір запрошують вас взяти участь в Online-лекції: З чого починається внутрішня комунікація в добу змін. Як управлінцю бути почутим.

Спікерка: Діана Натхір, програмна менеджерка та менеджерка організаційних змін, спеціалістка внутрішніх комунікацій. Членкиня та учасниця програм ACMP та ACMP Ukraine Chapter. Виконавча партнерка та менторка Act for Change, зокрема програми “Стратегічні комунікації для візіонерів”. Волонтерка соціальних програм.

Цільова аудиторія: маркетинг та піар-менеджери, фахівці з внутрішніх комунікацій, CEO, HR менеджери.

Питання для обговорення:

  • Погляд на зміну очима управлінця і команди. В чому різниця та точка “конфлікту”.
  • Причини опору до змін. Як з ними працювати.
  • Інструменти залучення команди та інших стейкхолдерів в союзники.
  • Чи можна з цього зробити працюючу систему.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Діана Натхір
Програмна менеджерка та менеджерка організаційних змін, спеціалістка внутрішніх комунікацій. Членкиня та учасниця програм ACMP та ACMP Ukraine Chapter. Виконавча партнерка та менторка Act for Change, зокрема програми "Стратегічні комунікації для візіонерів". Волонтерка соціальних програм
Діана Натхір

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: