fbpx

Online-лекція: YouTube – найкращий інструмент для бізнесу в період кризи

 • Дата: 14/05/2020
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 11:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

На сьогоднішній день YouTube — вже невід’ємний інструмент ведення будь-якого бізнесу. Він надає користувачам послуги зберігання, доставки та показу відео. Завдяки простоті і зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів і другим сайтом у світі за кількістю відвідувачів. Проте за останні декілька місяців він змінився, з’явились нові тренди. Протягом online-лекції, спікер радо поділиться ними.

EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Шатирко запрошують Вас взяти участь в Online лекції: YouTube – найкращий інструмент для бізнесу в період кризи.

Дана лекція запланована на 14 травня об 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Андрій Шатирко, сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 8 років досвіду в YouTube, 10 років досвіду в digital-маркетингу, засновник першого клубу блогерів в Україні та першого форуму по YouTube в Україні.

Цільова аудиторія: CEO, директори з продажів, PR, маркетинг та digital менеджери.

Питання для обговорення:

 • Що змінилося в YouTube у період кризи.
 • Позиціонування бізнесу для швидкої відбудови від конкурентів.
 • 4-кроковий алгоритм старту каналу для бізнесу.
 • Категорії контенту. Як відео можуть продавати у 2 рази більше.
 • Блогери – прибуток або головний біль.
 • Контекстна реклама vs. органіка – хто сильніший в 2020 році.
 • Де брати ідеї. 10 джерел для ідей і сценаріїв.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Шатирко
сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 8 років досвіду в YouTube, 10 років досвіду в digital-маркетингу, засновник першого клубу блогерів в Україні та першого форуму по YouTube в Україні
Андрій Шатирко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: