fbpx

Online-лекція: YouTube – найкращий інструмент для бізнесу в період кризи

 • Дата: 14/05/2020
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 11:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

На сьогоднішній день YouTube — вже невід’ємний інструмент ведення будь-якого бізнесу. Він надає користувачам послуги зберігання, доставки та показу відео. Завдяки простоті і зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів і другим сайтом у світі за кількістю відвідувачів. Проте за останні декілька місяців він змінився, з’явились нові тренди. Протягом online-лекції, спікер радо поділиться ними.

EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Шатирко запрошують Вас взяти участь в Online лекції: YouTube – найкращий інструмент для бізнесу в період кризи.

Дана лекція запланована на 14 травня об 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Андрій Шатирко, сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 8 років досвіду в YouTube, 10 років досвіду в digital-маркетингу, засновник першого клубу блогерів в Україні та першого форуму по YouTube в Україні.

Цільова аудиторія: CEO, директори з продажів, PR, маркетинг та digital менеджери.

Питання для обговорення:

 • Що змінилося в YouTube у період кризи.
 • Позиціонування бізнесу для швидкої відбудови від конкурентів.
 • 4-кроковий алгоритм старту каналу для бізнесу.
 • Категорії контенту. Як відео можуть продавати у 2 рази більше.
 • Блогери – прибуток або головний біль.
 • Контекстна реклама vs. органіка – хто сильніший в 2020 році.
 • Де брати ідеї. 10 джерел для ідей і сценаріїв.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Шатирко
сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 8 років досвіду в YouTube, 10 років досвіду в digital-маркетингу, засновник першого клубу блогерів в Україні та першого форуму по YouTube в Україні
Андрій Шатирко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: