fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Які споживацькі виклики намагається долати сьогодні світовий та український маркетинг

 • Дата: 18/01/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Які споживацькі виклики намагається долати сьогодні світовий та український маркетинг. Дата: 18 січня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. EBA Management Development Centre спільно з Кирилом Єжовим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Які споживацькі виклики намагається долати сьогодні світовий та український маркетинг. Спікер: Кирило Єжов, директор з розвитку бізнесу Кантар Україна, домейн лідер у сфері СХ, працює в сфері маркетингових досліджень більше 15 років. Питання для обговорення: Як себе поводить український споживач у різних категоріях. Як купують українці. Як себе відчуває онлайн-торгівля. Можливі напрямки розвитку е-комерс. Особливості медіа споживання та сприйняття комунікації. Специфіка ставлення та розуміння рекламного креативу. Ставлення до брендів, роль та очікування від брендів. Зміни та напрямки розвитку користувацького досвіду. Ключові тренди маркетингу найближчого майбутнього. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Кирило Єжов. Директор з розвитку бізнесу Кантар Україна, домейн лідер у сфері СХ, працює в сфері маркетингових досліджень більше 15 років. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

EBA Management Development Centre спільно з Кирилом Єжовим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Які споживацькі виклики намагається долати сьогодні світовий та український маркетинг.

Спікер: Кирило Єжов, директор з розвитку бізнесу Кантар Україна, домейн лідер у сфері СХ, працює в сфері маркетингових досліджень більше 15 років.

Питання для обговорення:

 • Як себе поводить український споживач у різних категоріях.
 • Як купують українці. Як себе відчуває онлайн-торгівля. Можливі напрямки розвитку е-комерс.
 • Особливості медіа споживання та сприйняття комунікації.
 • Специфіка ставлення та розуміння рекламного креативу.
 • Ставлення до брендів, роль та очікування від брендів.
 • Зміни та напрямки розвитку користувацького досвіду.
 • Ключові тренди маркетингу найближчого майбутнього.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Кирило Єжов
Директор з розвитку бізнесу Кантар Україна, домейн лідер у сфері СХ, працює в сфері маркетингових досліджень більше 15 років
Кирило Єжов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: