fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Які операції підлягають фінансовому моніторингу та за яких умов?

Фінанси
  • Дата: 04/07/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Які операції підлягають фінансовому моніторингу та за яких умов?. Дата: 04 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Словосполучення фінансовий моніторинг змушує напружитись? Остерігаєтесь фактів зупинення фінансових операцій, блокування банківських рахунків, додаткових запитів від банків та фінансових установ? В більшості випадків негативних моментів можна уникнути. EBA Management Development Centre спільно з Інною Завадською запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Які операції підлягають фінансовому моніторингу та за яких умов? Цільова аудиторія: дана online-лекція буде корисною як суб’єктам господарювання, так і фізичним особам, активним користувачам послуг банківських та фінансових установ. Спікерка: Інна Завадська, начальниця служби комплаєнсу Фінансової компанії Activitis. Співзасновниця та директор Центру фінансової освіти «Activitis». Членкиня комітету з фінансового моніторингу та комплаєнс Асоціації українських банків. Питання для обговорення: Навіщо збирається інформація про фінансові операції? Що таке порогові фінансові операції і чому не варто їх остерігатись? Що таке підозрілі фінансові операції? Які індикатори можуть свідчити про підозру в діяльності фізичної особи/суб’єкта господарювання? Як уникати необґрунтованої підозри з боку AML-комплаєнсу? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Інна Завадська. Начальниця служби комплаєнсу Фінансової компанії Activitis. Співзасновниця та директор Центру фінансової освіти «Activitis». Членкиня комітету з фінансового моніторингу та комплаєнс Асоціації українських банків.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. Контактний телефон. 066 57 099 87.

Словосполучення “фінансовий моніторинг” змушує напружитись? Остерігаєтесь фактів зупинення фінансових операцій, блокування банківських рахунків, додаткових запитів від банків та фінансових установ? В більшості випадків негативних моментів можна уникнути.

EBA Management Development Centre спільно з Інною Завадською запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Які операції підлягають фінансовому моніторингу та за яких умов?

Цільова аудиторія: дана online-лекція буде корисною як суб’єктам господарювання, так і фізичним особам, активним користувачам послуг банківських та фінансових установ.

Спікерка: Інна Завадська, начальниця служби комплаєнсу Фінансової компанії Activitis. Співзасновниця та директор Центру фінансової освіти «Activitis». Членкиня комітету з фінансового моніторингу та комплаєнс Асоціації українських банків.

Питання для обговорення:

  • Навіщо збирається інформація про фінансові операції?
  • Що таке порогові фінансові операції і чому не варто їх остерігатись?
  • Що таке підозрілі фінансові операції?
  • Які індикатори можуть свідчити про підозру в діяльності фізичної особи/суб’єкта господарювання?
  • Як уникати необґрунтованої підозри з боку AML-комплаєнсу?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Інна Завадська
Начальниця служби комплаєнсу Фінансової компанії Activitis. Співзасновниця та директор Центру фінансової освіти «Activitis». Членкиня комітету з фінансового моніторингу та комплаєнс Асоціації українських банків.
Інна Завадська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: