fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як забезпечити неперервність діяльності та сталий розвиток компанії за рахунок грантового фінансування

Підприємництво
  • Дата: 09/07/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як забезпечити неперервність діяльності та сталий розвиток компанії за рахунок грантового фінансування. Дата: 09 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Шукаєте способи забезпечити сталий розвиток вашої компанії? EBA Management Development Centre спільно з Іриною Поплавець запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як забезпечити неперервність діяльності та сталий розвиток компанії за рахунок грантового фінансування. Приєднуйтесь до експертної лекції та дізнайтеся, як використовуючи гранти, можна не лише залучити додаткові фінансові ресурси, а й реалізувати інноваційні проєкти, розвивати нові продукти та послуги, покращувати виробничі процеси та багато іншого. Спікерка: Ірина Поплавець, Президентка ГО Агенція інноваційного підприємництва Евогранум. На online-лекції спікерка поділиться успішними кейсами та стратегіями залучення грантового фінансування для сталого росту вашого бізнесу. Питання для обговорення: ESG – стратегічний підхід до управління бізнесом. Переваги інтеграції сталого розвитку в бізнес-стратегію. Огляд доступних грантів і європейських програм фінансування для проєктів сталого розвитку. Ключові компоненти успішної грантової проєктної пропозиції. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ірина Поплавець. Президентка ГО Агенція інноваційного підприємництва Евогранум. Консультантка з управління портфелем проєктів (Сертифікат IPMA UPMA.C.01.0004). Керівниця проєктів і програм (Сертифікат IPMA UPMA.C.01.00580). Консультантка з управління проєктами та фандрейзингу для кластерів та українських муніципалітетів (GIZ Ukraine). Експертка зі структурних фондів і грантових програм ЄС та інших міжнародних організацій. Регіональна менеджерка PM2 в Україні. Асоційований член СМС-Україна (українська асоціація бізнес-консультантів). Акцептована консультантка для інноваційних МСП у сфері навколишнього середовища в рамках Проєкту кліматичних інноваційних ваучерів (компонент програми ЄБРР EU4CLIMATE, яка підтримується ЄС «Центр трансферу кліматичних технологій і фінансування» (FINTECC)).. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. Контактний телефон. 066 57 099 87.

Шукаєте способи забезпечити сталий розвиток вашої компанії?

EBA Management Development Centre спільно з Іриною Поплавець запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як забезпечити неперервність діяльності та сталий розвиток компанії за рахунок грантового фінансування.

Приєднуйтесь до експертної лекції та дізнайтеся, як використовуючи гранти, можна не лише залучити додаткові фінансові ресурси, а й реалізувати інноваційні проєкти, розвивати нові продукти та послуги, покращувати виробничі процеси та багато іншого.

Спікерка: Ірина Поплавець, Президентка ГО Агенція інноваційного підприємництва Евогранум.

На online-лекції спікерка поділиться успішними кейсами та стратегіями залучення грантового фінансування для сталого росту вашого бізнесу.

Питання для обговорення:

  • ESG – стратегічний підхід до управління бізнесом.
  • Переваги інтеграції сталого розвитку в бізнес-стратегію.
  • Огляд доступних грантів і європейських програм фінансування для проєктів сталого розвитку.
  • Ключові компоненти успішної грантової проєктної пропозиції.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ірина Поплавець
Президентка ГО Агенція інноваційного підприємництва Евогранум. Консультантка з управління портфелем проєктів (Сертифікат IPMA UPMA.C.01.0004). Керівниця проєктів і програм (Сертифікат IPMA UPMA.C.01.00580). Консультантка з управління проєктами та фандрейзингу для кластерів та українських муніципалітетів (GIZ Ukraine). Експертка зі структурних фондів і грантових програм ЄС та інших міжнародних організацій. Регіональна менеджерка PM2 в Україні. Асоційований член СМС-Україна (українська асоціація бізнес-консультантів). Акцептована консультантка для інноваційних МСП у сфері навколишнього середовища в рамках Проєкту кліматичних інноваційних ваучерів (компонент програми ЄБРР EU4CLIMATE, яка підтримується ЄС «Центр трансферу кліматичних технологій і фінансування» (FINTECC)).
Ірина Поплавець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: