fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як вибудовувати довготривалі партнерства

Комунікація Особистісний розвиток Проектний менеджмент Тренди та інновації HR, CSR, Внутрішні комунікації PR, Маркетинг, Реклама, Дизайн Офіс-менеджмент Розвиток бізнесу, продажі, відносини з клієнтами
  • Дата: 08/02/2024 (ЧТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як вибудовувати довготривалі партнерства. Дата: 08 лютого2024. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації, Запрошуємо вас на Online-лекцію: Як вибудовувати довготривалі партнерства. Налагодження взаємодії між бізнесом, громадою і владою є важливим аспектом сталого розвитку суспільства. Цей процес сприяє створенню сприятливого середовища для ефективної роботи бізнесу, враховуючи потреби громади і спільноти в цілому. Коли? Чт. 08.02.24, 11:00-12:30 Де? Онлайн у Microsoft Teams На зустрічі ми пояснимо: Суть гуманістичних проектів. Відміну від соціальних і гуманітарних. Як визначити лідера і драйвера проекта серед місцевих ГО. Як в побудові партнерства від субєктної взаємодії  перейти до обєктної побудованої на методології, що спирається на формат взаємодії не з представниками  інституцій, а з людьми, які мають цінності. Як врахувати потреби партнерських інституцій при початку співдії Як налагодити тісні комунікації не приходячи до міжособистісних звязків. Результатом такої взаємодії є проекти, описані на платформі https://medium.com/@partnershipmediation.institute Спікер: Світлана Сом - Маркетолог, комунікаційниця, експерт з розвитку бізнесу та інституцій. Допомагає ефективно розробляти та реалізовувати гуманістичні проєкти для росту та масштабування. Медіює партнерство бізнесу, державних органів та громадських інституцій. Попередня реєстрація обов’язкова.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Шановні члени Асоціації,

Запрошуємо вас на Online-лекцію: Як вибудовувати довготривалі партнерства.

Налагодження взаємодії між бізнесом, громадою і владою є важливим аспектом сталого розвитку суспільства. Цей процес сприяє створенню сприятливого середовища для ефективної роботи бізнесу, враховуючи потреби громади і спільноти в цілому.

Коли? Чт. 08.02.24, 11:00-12:30

Де? Онлайн у Microsoft Teams

На зустрічі ми пояснимо:

  • Суть гуманістичних проектів.
  • Відміну від соціальних і гуманітарних.
  • Як визначити лідера і драйвера проекта серед місцевих ГО.
  • Як в побудові партнерства від суб’єктної взаємодії  перейти до об’єктної побудованої на методології, що спирається на формат взаємодії не з представниками  інституцій, а з людьми, які мають цінності.
  • Як врахувати потреби партнерських інституцій при початку співдії
  • Як налагодити тісні комунікації не приходячи до міжособистісних зв’язків.

Результатом такої взаємодії є проекти, описані на платформі https://medium.com/@partnershipmediation.institute

Спікер:

Світлана Сом – Маркетолог, комунікаційниця, експерт з розвитку бізнесу та інституцій. Допомагає ефективно розробляти та реалізовувати гуманістичні проєкти для росту та масштабування. Медіює партнерство бізнесу, державних органів та громадських інституцій.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: