fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як убезпечити бізнес від ризиків колабораціонізму

  • Дата: 28/07/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як убезпечити бізнес від ризиків колабораціонізму. Дата: 28 липня2022. Час: 11:00 12:00. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Через збройну агресію рф багато підприємств опинились в окупації та ризикують сприйматися як пособники ворога. Ті ж, хто не в окупації - ризикують також. Причому не тільки репутаційно, а й у світлі кримінальної відповідальності за можливий колабораціонізм. Під час онлайн-лекції ми надамо рекомендації, як убезпечити бізнес, та покажемо “гарячі точки” при оцінці ризиків колабораціонізму. EBA Management Development Centre спільно з VB PARTNERS запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як убезпечити бізнес від ризиків колабораціонізму. Спікер: Денис Бугай - адвокат, партнер, керівник практики White-Collar Crime в юридичному бутику VB PARTNERS, спеціалізується на комплексних кримінальних провадженнях, захисті бізнесу та супроводі складних судових процесів. Питання для обговорення: Блок 1 Що таке колабораціонізм та які його форми? Чому колабораціонізм може стосуватися бізнесу? Блок 2 Як не стати «колаборантом»? Ознаки та нейтралізація ризиків для бізнесу. Бізнес в окупації: Як впорядкувати бізнес-процеси? Як убезпечити активи та майно? Як діяти, якщо майно потрапило під контроль окупанта? Спікери. Денис Бугай. Адвокат, партнер, керівник практики White-Collar Crime в юридичному бутику VB PARTNERS, спеціалізується на комплексних кримінальних провадженнях, захисті бізнесу та супроводі складних судових процесів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Через збройну агресію рф багато підприємств опинились в окупації та ризикують сприйматися як пособники ворога. Ті ж, хто не в окупації – ризикують також. Причому не тільки репутаційно, а й у світлі кримінальної відповідальності за можливий колабораціонізм. Під час онлайн-лекції ми надамо рекомендації, як убезпечити бізнес, та покажемо “гарячі точки” при оцінці ризиків колабораціонізму.

EBA Management Development Centre спільно з VB PARTNERS запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як убезпечити бізнес від ризиків колабораціонізму.

Спікер: Денис Бугай – адвокат, партнер, керівник практики White-Collar Crime в юридичному бутику VB PARTNERS, спеціалізується на комплексних кримінальних провадженнях, захисті бізнесу та супроводі складних судових процесів.

Питання для обговорення:

Блок 1

Що таке колабораціонізм та які його форми?

Чому колабораціонізм може стосуватися бізнесу?

Блок 2

Як не стати «колаборантом»? Ознаки та нейтралізація ризиків для бізнесу.

Бізнес в окупації:

  • Як впорядкувати бізнес-процеси?
  • Як убезпечити активи та майно?
  • Як діяти, якщо майно потрапило під контроль окупанта?

Спікери

1 / 1
Денис Бугай
Адвокат, партнер, керівник практики White-Collar Crime в юридичному бутику VB PARTNERS, спеціалізується на комплексних кримінальних провадженнях, захисті бізнесу та супроводі складних судових процесів
Денис Бугай

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: