fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як трансформуватись та адаптуватись під час війни?

  • Дата: 19/09/2023 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як трансформуватись та адаптуватись під час війни?. Дата: 19 вересня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Наразі бізнеси відчувають турбулентність, постійно трансформуються та адаптуються до умов сьогодення. Як не переставати втрачати оптимізм та працювати з вірою у світле майбутнє? EBA Management Development Centre спільно з Indposhiv запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як трансформуватись та адаптуватись під час війни? Спікерка: Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv. 14 років компанія одягає найкращих чоловіків країни та створює чоловічий гардероб за стандартами bespoke Гільдії кравців Великобританії. Цільова аудиторія: CEO, старші та молодші менеджери, всі ті, кому цікаво послухати та взяти участь в обговоренні досвіду трансформації та адаптації бізнесу під час війни. Питання для обговорення: Як зберегти лояльність клієнтів. Що робити якщо здається що ваш бізнес непотрібний під час війни. Як зберігати оптимізм та будувати великі стратегічні плани на майбутнє. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Катерина Возіанова. Засновниця Indposhiv. 14 років компанія одягає найкращих чоловіків країни та створює чоловічий гардероб за стандартами bespoke Гільдії кравців Великобританії. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Наразі бізнеси відчувають турбулентність, постійно трансформуються та адаптуються до умов сьогодення. Як не переставати втрачати оптимізм та працювати з вірою у світле майбутнє?

EBA Management Development Centre спільно з Indposhiv запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як трансформуватись та адаптуватись під час війни?

Спікерка: Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv. 14 років компанія одягає найкращих чоловіків країни та створює чоловічий гардероб за стандартами bespoke Гільдії кравців Великобританії.

Цільова аудиторія: CEO, старші та молодші менеджери, всі ті, кому цікаво послухати та взяти участь в обговоренні досвіду трансформації та адаптації бізнесу під час війни.

Питання для обговорення:

  • Як зберегти лояльність клієнтів.
  • Що робити якщо здається що ваш бізнес непотрібний під час війни.
  • Як зберігати оптимізм та будувати великі стратегічні плани на майбутнє.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Катерина Возіанова
Засновниця Indposhiv. 14 років компанія одягає найкращих чоловіків країни та створює чоловічий гардероб за стандартами bespoke Гільдії кравців Великобританії
Катерина Возіанова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: