fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як справлятися із багатозадачністю. 7 принципів для підвищення ефективності

Особиста ефективність
  • Дата: 09/09/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як справлятися із багатозадачністю. 7 принципів для підвищення ефективності. Дата: 09 вересня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сучасний світ диктує нам свої умови і темп. Аби бути продуктивними, ми маємо встигати виконувати набагато більше задач, ніж раніше, а інколи і кілька задач одночасно, управляючи процесами і проектами паралельно.  Однак, фізіологи стверджують, що людина здатна в одну одиницю часу свідомо виконувати лише одну задачу. Виконуючи паралельно кілька задач, ми можемо втрачати свою ефективність, а також страждає якість результату і підвищується рівень стресу.  EBA Management Development Centre спільно з BogushTime запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як справлятися із багатозадачністю. 7 принципів для підвищення ефективності. Спікерка: Юлія Бойко, Старша бізнес-тренерка компанії BogushTime. Має 10-тирічний досвід проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів та індивідуальних консультацій. Проводить тренінги у 7-ми країнах світу офлайн (Україна, Білорусія, Росія, Казахстан, Таджикистан, Грузія, Молдова) і в 18-ти країнах онлайн. Доповідачка на міжнародних конференціях, форумах і фестивалях для керівників і власників бізнесу. Постійна експертка на TV і радіо в галузі управління часом і підвищення особистої ефективності. Авторка статей в журналах, а також на інтернет-порталах. Партнер заходу: BogushTime Цільова аудиторія: Менеджери різного рівня, керівники проектів, рядові співробітники і всі, кого цікавить тема особистої і командної ефективності. Питання для обговорення: Принципи для підвищення ефективності протягом дня. Підходи та інструменти, які допоможуть запобігти перевантаженню. Прості правила, що сприяють простому та ефективному вирішенню справ. Практичні завдання, що продемонструють реальне положення справ і вашу ефективність при взаємодії з часом. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юлія Бойко. Старша бізнес-тренерка компанії BogushTime. Має 10-тирічний досвід проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів та індивідуальних консультацій. Проводить тренінги у 7-ми країнах світу офлайн (Україна, Білорусія, Росія, Казахстан, Таджикистан, Грузія, Молдова) і у 18-ти країнах онлайн. Доповідачка на міжнародних конференціях, форумах і фестивалях для керівників і власників бізнесу. Постійна експертка на TV і радіо в галузі управління часом і підвищення особистої ефективності. Авторка статей в журналах, а також на інтернет-порталах.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Сучасний світ диктує нам свої умови і темп. Аби бути продуктивними, ми маємо встигати виконувати набагато більше задач, ніж раніше, а інколи і кілька задач одночасно, управляючи процесами і проектами паралельно. 

Однак, фізіологи стверджують, що людина здатна в одну одиницю часу свідомо виконувати лише одну задачу. Виконуючи паралельно кілька задач, ми можемо втрачати свою ефективність, а також страждає якість результату і підвищується рівень стресу. 

EBA Management Development Centre спільно з BogushTime запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як справлятися із багатозадачністю. 7 принципів для підвищення ефективності.

Спікерка: Юлія Бойко, Старша бізнес-тренерка компанії BogushTime. Має 10-тирічний досвід проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів та індивідуальних консультацій. Проводить тренінги у 7-ми країнах світу офлайн (Україна, Білорусія, Росія, Казахстан, Таджикистан, Грузія, Молдова) і в 18-ти країнах онлайн. Доповідачка на міжнародних конференціях, форумах і фестивалях для керівників і власників бізнесу. Постійна експертка на TV і радіо в галузі управління часом і підвищення особистої ефективності. Авторка статей в журналах, а також на інтернет-порталах.

Партнер заходу: BogushTime

Цільова аудиторія: Менеджери різного рівня, керівники проектів, рядові співробітники і всі, кого цікавить тема особистої і командної ефективності.

Питання для обговорення:

  • Принципи для підвищення ефективності протягом дня.
  • Підходи та інструменти, які допоможуть запобігти перевантаженню.
  • Прості правила, що сприяють простому та ефективному вирішенню справ.
  • Практичні завдання, що продемонструють реальне положення справ і вашу ефективність при взаємодії з часом.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юлія Бойко
Старша бізнес-тренерка компанії BogushTime. Має 10-тирічний досвід проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів та індивідуальних консультацій. Проводить тренінги у 7-ми країнах світу офлайн (Україна, Білорусія, Росія, Казахстан, Таджикистан, Грузія, Молдова) і у 18-ти країнах онлайн. Доповідачка на міжнародних конференціях, форумах і фестивалях для керівників і власників бізнесу. Постійна експертка на TV і радіо в галузі управління часом і підвищення особистої ефективності. Авторка статей в журналах, а також на інтернет-порталах.
Юлія Бойко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: