fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як побудувати ефективну команду в customer service під час складних часів

  • Дата: 23/01/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як побудувати ефективну команду в customer service під час складних часів. Дата: 23 січня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сьогоднішній бізнес – це не лише світ конкуренції і досягнення бізнес-цілей, але й чутливість до потреб та вимог клієнтів. Складні часи вимагають особливого підходу до створення та управління командою в області обслуговування клієнтів. Протягом онлайн-лекції ви  дізнаєтеся, як сформувати команду, готову подолати всі труднощі та задовольнити потреби сучасних клієнтів. EBA Management Development Centre спільно з OLX запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як побудувати ефективну команду в customer service під час складних часів. Спікер: Ігор Сироватко, керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії. 18 років досвіду в клієнтському сервісі, з них 8 — в продажах в електронній комерції. Сертифікований COPC Implementation Leader, практикуючий бізнес коуч. Питання для обговорення: Як гідно пройти шлях трансформації команд в період невизначеності. Прозора комунікація з decision maker. Як підвищити рівень залученості команд у сфері обслуговування клієнтів та досягти балансу між досягненням бізнес-цілей і турботою про команду. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ігор Сироватко. Керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії. 18 років досвіду в клієнтському сервісі, з них 8 — в продажах в електронній комерції. Сертифікований COPC Implementation Leader, практикуючий бізнес коуч. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Сьогоднішній бізнес – це не лише світ конкуренції і досягнення бізнес-цілей, але й чутливість до потреб та вимог клієнтів. Складні часи вимагають особливого підходу до створення та управління командою в області обслуговування клієнтів. Протягом онлайн-лекції ви  дізнаєтеся, як сформувати команду, готову подолати всі труднощі та задовольнити потреби сучасних клієнтів.

EBA Management Development Centre спільно з OLX запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як побудувати ефективну команду в customer service під час складних часів.

Спікер: Ігор Сироватко, керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії. 18 років досвіду в клієнтському сервісі, з них 8 — в продажах в електронній комерції. Сертифікований COPC Implementation Leader, практикуючий бізнес коуч.

Питання для обговорення:

  • Як гідно пройти шлях трансформації команд в період невизначеності.
  • Прозора комунікація з decision maker.
  • Як підвищити рівень залученості команд у сфері обслуговування клієнтів та досягти балансу між досягненням бізнес-цілей і турботою про команду.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ігор Сироватко
Керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії. 18 років досвіду в клієнтському сервісі, з них 8 — в продажах в електронній комерції. Сертифікований COPC Implementation Leader, практикуючий бізнес коуч
Ігор Сироватко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: