fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як підвищити ефективність нетворкінгу та як нетворкінг впливає на силу особистого бренду

  • Дата: 11/04/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як підвищити ефективність нетворкінгу та як нетворкінг впливає на силу особистого бренду. Дата: 11 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Максимом Олійником та Тарасом Мечетним запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як підвищити ефективність нетворкінгу та як нетворкінг впливає на силу особистого бренду. Спікери: Максим Олійник, тренер з ораторської майстерності та публічних виступів з досвідом понад 10 років, співпрацював з брендами Нова Пошта, ПУМБ, ROZETKA та іншими. Тарас Мечетний, маркетолог та трафік-стратег з п’ятирічним досвідом, комерційний директор Vdalo, співпрацював з Дмитром Карпачовим, спікер в клубах The/Dvizh та Дія.Бізнес. За минулий рік створив стратегії, завдяки яким бізнеси вийшли на мільйоні оберти та стали відомими. Питання для обговорення: Як посилити своє сарафанне радіо. Як налагодити онлайн-нетворкінг, перетворюючи знайомства в Інтернеті в клієнтську базу. Як зацікавити людину за хвилину та наголошувати на сильних сторонах. Як перетворити разовий контакт на постійну співпрацю. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Максим Олійник. Тренер з ораторської майстерності та публічних виступів з досвідом понад 10 років, співпрацював з брендами Нова Пошта, ПУМБ, ROZETKA та іншими. Тарас Мечетний. Маркетолог та трафік-стратег з п’ятирічним досвідом, комерційний директор Vdalo, співпрацював з Дмитром Карпачовим, спікер в клубах The/Dvizh та Дія.Бізнес. За минулий рік створив стратегії, завдяки яким бізнеси вийшли на мільйоні оберти та стали відомими. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-218-27-41.

EBA Management Development Centre спільно з Максимом Олійником та Тарасом Мечетним запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як підвищити ефективність нетворкінгу та як нетворкінг впливає на силу особистого бренду.

Спікери:

  • Максим Олійник, тренер з ораторської майстерності та публічних виступів з досвідом понад 10 років, співпрацював з брендами “Нова Пошта”, “ПУМБ”, “ROZETKA” та іншими.
  • Тарас Мечетний, маркетолог та трафік-стратег з п’ятирічним досвідом, комерційний директор “Vdalo”, співпрацював з Дмитром Карпачовим, спікер в клубах “The/Dvizh” та Дія.Бізнес. За минулий рік створив стратегії, завдяки яким бізнеси вийшли на мільйоні оберти та стали відомими.

Питання для обговорення:

  • Як посилити своє “сарафанне радіо”.
  • Як налагодити онлайн-нетворкінг, перетворюючи знайомства в Інтернеті в клієнтську базу.
  • Як зацікавити людину за хвилину та наголошувати на сильних сторонах.
  • Як перетворити разовий контакт на постійну співпрацю.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Максим Олійник
Тренер з ораторської майстерності та публічних виступів з досвідом понад 10 років, співпрацював з брендами "Нова Пошта", "ПУМБ", "ROZETKA" та іншими
Тарас Мечетний
Маркетолог та трафік-стратег з п’ятирічним досвідом, комерційний директор "Vdalo", співпрацював з Дмитром Карпачовим, спікер в клубах "The/Dvizh" та Дія.Бізнес. За минулий рік створив стратегії, завдяки яким бізнеси вийшли на мільйоні оберти та стали відомими
Максим Олійник
Тарас Мечетний

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067-218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: