fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як навчитися «читати» людей за виразом обличчя, мовою тіла та жестів

  • Дата: 27/08/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як навчитися «читати» людей за виразом обличчя, мовою тіла та жестів. Дата: 27 серпня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Як часто ми помиляємося в людях? Сучасна наука пропонує ряд можливостей, щоб уникнути неправильних та хибних вражень: психологічне тестування, асесмент, поліграф (детектор брехні). Однак, проблема в тому, що всі ці методи та інструменти коштують грошей, займають чимало часу, вимагають згоди учасників та значно знижують ступінь взаємної довіри. Ефективним рішенням в даному аспекті є фізіогноміка, що дозволяє швидко та інформативно отримати відповіді на цікавлячі запитання, використовуючи аналіз невербальної комунікації, та не привертаючи зайвої уваги. EBA Management Development Centre спільно з Олександром Івановим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як навчитися «читати» людей за виразом обличчя, мовою тіла та жестів. Дана лекція запланована на 27 серпня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Олександр Іванов, фізіогноміст, психолог; 8 років досвіду фізіогномістичної практики. Цільова аудиторія: ТОП-менеджмент, власники бізнесу, HR-директори, керівники відділу продажів. Питання для обговорення: Фізіогноміка – не наука. Як мова тіла та жестів визначає хід наших думок. Принципи складання психологічного портрета. Роль міміки та жестів. Аналіз реальних кейсів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Іванов. Фізіогноміст, психолог; 8 років досвіду фізіогномістичної практики.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Як часто ми помиляємося в людях? Сучасна наука пропонує ряд можливостей, щоб уникнути неправильних та хибних вражень: психологічне тестування, асесмент, поліграф (детектор брехні). Однак, проблема в тому, що всі ці методи та інструменти коштують грошей, займають чимало часу, вимагають згоди учасників та значно знижують ступінь взаємної довіри.

Ефективним рішенням в даному аспекті є фізіогноміка, що дозволяє швидко та інформативно отримати відповіді на цікавлячі запитання, використовуючи аналіз невербальної комунікації, та не привертаючи зайвої уваги.

EBA Management Development Centre спільно з Олександром Івановим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як навчитися «читати» людей за виразом обличчя, мовою тіла та жестів.

Дана лекція запланована на 27 серпня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Олександр Іванов, фізіогноміст, психолог; 8 років досвіду фізіогномістичної практики.

Цільова аудиторія: ТОП-менеджмент, власники бізнесу, HR-директори, керівники відділу продажів.

Питання для обговорення:

  • Фізіогноміка – не наука.
  • Як мова тіла та жестів визначає хід наших думок.
  • Принципи складання психологічного портрета.
  • Роль міміки та жестів.
  • Аналіз реальних кейсів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Іванов
Фізіогноміст, психолог; 8 років досвіду фізіогномістичної практики.
Олександр Іванов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: