fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як компаніям утримувати та залучати співробітників в умовах війни

  • Дата: 31/10/2023 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як компаніям утримувати та залучати співробітників в умовах війни. Дата: 31 жовтня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Коли співробітник за кордоном і почувається самотньо, коли він отримав поранення та повертається в цивільне життя зі служби, коли втратив близьку людину і не в змозі працювати… В нинішніх умовах кожен наш співробітник надзвичайно важливий і ми, як роботодавці та керівники, маємо зробити все для того, щоб кожен на робочому місці почувався комфортно та міг повністю використати свій потенціал. EBA Management Development Centre спільно з Develor запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як компаніям утримувати та залучати співробітників в умовах війни. Спікерка: Маріанна Хоніна, керуюча партнерка DEVELOR UKRAINE, авторка дослідження про різність досвідів та інклюзію в умовах війни. У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні. Питання для обговорення: ▪️ З якими викликами стикаються різні групи громадян: релоковані українці, які повертаюся чи не повертаються в Україну; ті, що не виїжджали за кордон; сімї військових; військові, що повертаються до цивільної роботи. ▪️ Дефіцит кадрів: чому це найнагальніша проблема українських компаній та як інклюзія допомагає її вирішувати. ▪️ Що таке та чим загрожує різність досвідів в командах: чому колегам складно зрозуміти одне одного, вони втрачають здатність емпатувати, проявляють токсичну поведінку та усюди шукають “зраду”. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Маріанна Хоніна. керуюча партнерка DEVELOR UKRAINE, авторка дослідження про різність досвідів та інклюзію в умовах війни. У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Коли співробітник за кордоном і почувається самотньо, коли він отримав поранення та повертається в цивільне життя зі служби, коли втратив близьку людину і не в змозі працювати… В нинішніх умовах кожен наш співробітник надзвичайно важливий і ми, як роботодавці та керівники, маємо зробити все для того, щоб кожен на робочому місці почувався комфортно та міг повністю використати свій потенціал.

EBA Management Development Centre спільно з Develor запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як компаніям утримувати та залучати співробітників в умовах війни.

Спікерка: Маріанна Хоніна, керуюча партнерка DEVELOR UKRAINE, авторка дослідження про різність досвідів та інклюзію в умовах війни. У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні.

Питання для обговорення:

▪️ З якими викликами стикаються різні групи громадян: релоковані українці, які повертаюся чи не повертаються в Україну; ті, що не виїжджали за кордон; сім’ї військових; військові, що повертаються до цивільної роботи.

▪️ Дефіцит кадрів: чому це найнагальніша проблема українських компаній та як інклюзія допомагає її вирішувати.

▪️ Що таке та чим загрожує різність досвідів в командах: чому колегам складно зрозуміти одне одного, вони втрачають здатність емпатувати, проявляють токсичну поведінку та усюди шукають “зраду”.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Маріанна Хоніна
керуюча партнерка DEVELOR UKRAINE, авторка дослідження про різність досвідів та інклюзію в умовах війни. У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні
Маріанна Хоніна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: