fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як категорійний менеджмент у закупівлях дає до 50% економії

  • Дата: 16/11/2021
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як категорійний менеджмент у закупівлях дає до 50% економії. Дата: 16 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Пандемія нагадала компаніям наскільки важливою є добре налагоджена робота закупівельних відділів. І один із способів підвищення її ефективності – впровадження категорійного менеджменту. Доведено: категорійні стратегії вже через кілька місяців здатні вивести закупівельну організацію на новий рівень. Можлива економія для компанії  тут може досягати – до 50% в залежності від категорії. При цьому категорійний менеджмент у закупівлях передбачає більш ретельний і стратегічний підхід, ніж звична транзакційна робота, тому його реалізація потребує особливих знань для очільників ініціативи. EBA Management Development Centre спільно з IPSM запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як категорійний менеджмент у закупівлях дає до 50% економії. Спікерка: Марина Трепова, співзасновниця і директорка компанії IPSM. Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Професійна закупівельниця з 15+ років досвіду роботи. Розробляла і втілювала категорійний менеджмент у найрізноманітніших категоріях. Партнер заходу: IPSM Procurement & Supply Chain Professional. Цільова аудиторія: власники бізнесу, СЕО, операційні директори, керівники функції закупівель та ланцюга постачання, директори з виробництва. Питання для обговорення: Що таке і як «працює» категорійний менеджмент в закупівлях? Коли релевантно використовувати такий підхід, а коли результатів буде складно досягнути? Які фактори успіху в реалізації категорійного менеджменту? Якою має бути послідовність дій для впровадження такого підходу? Яке місце займає кросфункціональна взаємодія і командна робота при впровадженні категорійної стратегії? Успішне використання категорійного менеджменту на прикладі українських та міжнародних компаній. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марина Трепова. Співзасновниця і директорка компанії IPSM. Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Професійна закупівельниця з 15+ років досвіду роботи. Розробляла і втілювала категорійний менеджмент у найрізноманітніших категоріях.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Пандемія нагадала компаніям наскільки важливою є добре налагоджена робота закупівельних відділів. І один із способів підвищення її ефективності – впровадження категорійного менеджменту. Доведено: категорійні стратегії вже через кілька місяців здатні вивести закупівельну організацію на новий рівень. Можлива економія для компанії  тут може досягати – до 50% в залежності від категорії. При цьому категорійний менеджмент у закупівлях передбачає більш ретельний і стратегічний підхід, ніж звична транзакційна робота, тому його реалізація потребує особливих знань для очільників ініціативи.

EBA Management Development Centre спільно з IPSM запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як категорійний менеджмент у закупівлях дає до 50% економії.

Спікерка: Марина Трепова, співзасновниця і директорка компанії IPSM. Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Професійна закупівельниця з 15+ років досвіду роботи. Розробляла і втілювала категорійний менеджмент у найрізноманітніших категоріях.

Партнер заходу: IPSM Procurement & Supply Chain Professional.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, СЕО, операційні директори, керівники функції закупівель та ланцюга постачання, директори з виробництва.

Питання для обговорення:

  • Що таке і як «працює» категорійний менеджмент в закупівлях?
  • Коли релевантно використовувати такий підхід, а коли результатів буде складно досягнути?
  • Які фактори успіху в реалізації категорійного менеджменту?
  • Якою має бути послідовність дій для впровадження такого підходу?
  • Яке місце займає кросфункціональна взаємодія і командна робота при впровадженні категорійної стратегії?
  • Успішне використання категорійного менеджменту на прикладі українських та міжнародних компаній.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марина Трепова
Співзасновниця і директорка компанії IPSM. Академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Професійна закупівельниця з 15+ років досвіду роботи. Розробляла і втілювала категорійний менеджмент у найрізноманітніших категоріях.
Марина Трепова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: