fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як бути на високому рівні енергії

  • Дата: 18/07/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як бути на високому рівні енергії. Дата: 18 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Цей захід - конденсат з найбільш прикладних знань з різних галузей науки про тіло і мозок. Учасники зможуть ефективно моніторити свій фізичний та емоційний стан і вміти його коригувати, отримають більше влади над власним тілом, психікою, продуктивністю праці та загальним рівнем щастя і спокою. EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Лавриченко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як бути на високому рівні енергії. Cпікерка: Ольга Лавриченко, Психотерапевтка з 8 річним досвідом, коучиня ICF, спеціалістка з налагодження ментального та фізичного здоровя. Питання для обговорення: Якість та регуляція сну. Антивигорання. Як тримати себе на топовому рівні енергії. Практика регуляції власного емоційного/фізичного стану. Нейропсихологія, нейробіологія та біохімія ресурсного стану. Практичні лайфхаки та інструкції як тримати себе в формі, підтримати під час кризи, вивести з неї та їй запобігти. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Лавриченко. Психотерапевтка з 8 річним досвідом, коучиня ICF, спеціалістка з налагодження ментального та фізичного здоровя.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

Цей захід – конденсат з найбільш прикладних знань з різних галузей науки про тіло і мозок. Учасники зможуть ефективно моніторити свій фізичний та емоційний стан і вміти його коригувати, отримають більше влади над власним тілом, психікою, продуктивністю праці та загальним рівнем щастя і спокою.

EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Лавриченко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як бути на високому рівні енергії.

Cпікерка: Ольга Лавриченко, Психотерапевтка з 8 річним досвідом, коучиня ICF, спеціалістка з налагодження ментального та фізичного здоров’я.

Питання для обговорення:

  • Якість та регуляція сну.
  • Антивигорання. Як тримати себе на топовому рівні енергії.
  • Практика регуляції власного емоційного/фізичного стану.
  • Нейропсихологія, нейробіологія та біохімія ресурсного стану.
  • Практичні лайфхаки та інструкції як тримати себе в формі, підтримати під час кризи, вивести з неї та їй запобігти.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Лавриченко
Психотерапевтка з 8 річним досвідом, коучиня ICF, спеціалістка з налагодження ментального та фізичного здоров'я.
Ольга Лавриченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: