fbpx

Міжнародна Online-лекція: Наноматеріали для вирішення проблем енергії, питної води та медицини

  • Дата: 23/04/2020
  • Мова: англійська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Нанотехнології є частиною фундаментальної прикладної науки та техніки, яка застосовується у різноманітних методах виробництва. Дослідження нанотехнологій дозволяє відкривати інноваційні шляхи у таких напрямках, як економія електроенергії, медицина, автомобілі. У нас є унікальна можливість почути з перших вуст тонкощі розробки наноматеріалів та можливість втілення їх в життя у різних сферах від одного з найвідоміших вчених у нано-області.

EBA Management Development Centre спільно з Юрієм Гогоці запрошують Вас взяти участь в Міжнародній Online-лекції: Наноматеріали для вирішення проблем енергії, питної води та медицини.

Дана лекція запланована на 23 квітня об 15:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Юрій Гогоці, американський вчений українського походження, досліджує області хімії, матеріалознавства та нанотехнологій, з 2003 року – засновник та директор Інституту Наноматеріалів Університету Е. Дж. Дрекселя (США).

Цільова аудиторія: власники бізнесу, CEO, керівники департмаентів R&D, всі, кому цікаво дізнатись про нанорозробки.

Питання для обговорення:

  • Наноматеріали в енергетиці.
  • Від акумуляторів до каталізаторів сонячної енергії.
  • Використання наноматеріалів в медицині.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юрій Гогоці
американський вчений українського походження, досліджує області хімії, матеріалознавства та нанотехнологій, з 2003 року – засновник та директор Інституту Наноматеріалів Університету Е. Дж. Дрекселя (США)
Юрій Гогоці

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: