fbpx

Міжнародна Online-лекція: Наноматеріали для вирішення проблем енергії, питної води та медицини

  • Дата: 23/04/2020
  • Мова: англійська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Нанотехнології є частиною фундаментальної прикладної науки та техніки, яка застосовується у різноманітних методах виробництва. Дослідження нанотехнологій дозволяє відкривати інноваційні шляхи у таких напрямках, як економія електроенергії, медицина, автомобілі. У нас є унікальна можливість почути з перших вуст тонкощі розробки наноматеріалів та можливість втілення їх в життя у різних сферах від одного з найвідоміших вчених у нано-області.

EBA Management Development Centre спільно з Юрієм Гогоці запрошують Вас взяти участь в Міжнародній Online-лекції: Наноматеріали для вирішення проблем енергії, питної води та медицини.

Дана лекція запланована на 23 квітня об 15:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Юрій Гогоці, американський вчений українського походження, досліджує області хімії, матеріалознавства та нанотехнологій, з 2003 року – засновник та директор Інституту Наноматеріалів Університету Е. Дж. Дрекселя (США).

Цільова аудиторія: власники бізнесу, CEO, керівники департмаентів R&D, всі, кому цікаво дізнатись про нанорозробки.

Питання для обговорення:

  • Наноматеріали в енергетиці.
  • Від акумуляторів до каталізаторів сонячної енергії.
  • Використання наноматеріалів в медицині.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юрій Гогоці
американський вчений українського походження, досліджує області хімії, матеріалознавства та нанотехнологій, з 2003 року – засновник та директор Інституту Наноматеріалів Університету Е. Дж. Дрекселя (США)
Юрій Гогоці

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: