fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Війни конкурентів. До чого вони вдаються?

  • Дата: 15/07/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Війни конкурентів. До чого вони вдаються?. Дата: 15 липня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не погодилась із висловом: “Без конкуренції немає прогресу”. Втім, у міжнародному бізнесі конкуренти часто переходять межу етичності, що негативно позначається на добробуті споживачів. Не так давно основними методами, до яких вдавались компанії для протидії конкурентам, були картельні змови, хижацьке ціноутворення, злиття і поглинання, тощо. Однак, часи змінюються… Сьогодні усе частіше в заголовках новин зустічаються такі слова як кібершпигунство, фішинг, саботаж, DDoS-атака, соціальна інженерія, та інші терміни, пов’язані із цифровізацією. Це й не дивно, адже стрімкий розвиток цифрових технологій сприяв розширенню арсеналу компаній у їх війнах за домінування на ринку. EBA Management Development Centre спільно з Hacken запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Війни конкурентів. До чого вони вдаються? Спікер: Дмитро Будорін, засновник компанії Hacken. Основний партнер: Hacken. Цільова аудиторія: IT-спеціалісти, спеціалісти з кібербезпеки. Питання для обговорення: Стан ринку цифрових технологій: як цифрові компанії формують світовий порядок денний. Передумови стрімкого поширення кібервійн у міжнародному бізнесі. Новітні методи, до яких вдаються компанії для протидії або знищення своїх конкурентів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Дмитро Будорін. Засновник компанії Hacken. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не погодилась із висловом: “Без конкуренції немає прогресу”. Втім, у міжнародному бізнесі конкуренти часто переходять межу етичності, що негативно позначається на добробуті споживачів. Не так давно основними методами, до яких вдавались компанії для протидії конкурентам, були картельні змови, хижацьке ціноутворення, злиття і поглинання, тощо. Однак, часи змінюються…

Сьогодні усе частіше в заголовках новин зустічаються такі слова як кібершпигунство, фішинг, саботаж, DDoS-атака, соціальна інженерія, та інші терміни, пов’язані із цифровізацією. Це й не дивно, адже стрімкий розвиток цифрових технологій сприяв розширенню арсеналу компаній у їх війнах за домінування на ринку.

EBA Management Development Centre спільно з Hacken запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Війни конкурентів. До чого вони вдаються?

Спікер: Дмитро Будорін, засновник компанії Hacken.

Основний партнер: Hacken.

Цільова аудиторія: IT-спеціалісти, спеціалісти з кібербезпеки.

Питання для обговорення:

  • Стан ринку цифрових технологій: як цифрові компанії формують світовий порядок денний.
  • Передумови стрімкого поширення кібервійн у міжнародному бізнесі.
  • Новітні методи, до яких вдаються компанії для протидії або знищення своїх конкурентів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Будорін
Засновник компанії Hacken
Дмитро Будорін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: