fbpx

Online-лекція: Цифрова трансформація в теорії та на практиці

  • Дата: 15/12/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Останнім часом ми звідусіль чуємо словосполучення «цифрова трансформація», проте найчастіше кожен розуміє його по-своєму. Хтось називає трансформацією перехід на дистанційну роботу, а хтось – зміну бізнес-моделі підприємства. Forbes заявляє, що у 70% компаній цифрова трансформація провалиться. А CEO Cisco John Chamber взагалі заявив, що 40% компаній зникнуть через те, що не зможуть впоратися з цифровою трансформацією. Протягом онлайн-лекції, ми поговоримо про те, що ми розуміємо під цифровою трансформацією, навіщо її реалізуємо, з якими викликами та перешкодами ми зіткнулися.

EBA Management Development Centre спільно з SIA Tet запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Цифрова трансформація в теорії та на практиці.

Дана лекція запланована на 15 грудня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Маріс Сперга, директор з розвитку бізнесу Tet із понад 20-річним досвідом в ІТ. Спеціалізація Маріса – інтегровані ІТ- та хмарні рішення, технології ЦОД, а також керівництво міжнародним бізнесом.

Основний партнер: SIA Tet.

Цільова аудиторія: CEO, власники, підприємці, менеджери середнього рівня, проектні менеджери.

Питання для обговорення:

  • Що таке цифрова трансформація за версією Tet?
  • Навіщо її впроваджувати?
  • Кому слід трансформуватися?
  • Як підготуватися до цифрової трансформації?
  • Які виклики з нею пов’язані?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Маріс Сперга
директор з розвитку бізнесу Tet із понад 20-річним досвідом в ІТ. Спеціалізація Маріса – інтегровані ІТ- та хмарні рішення, технології ЦОД, а також керівництво міжнародним бізнесом
Маріс Сперга

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: