fbpx

Online-лекція: Цифрова трансформація в теорії та на практиці

Тренди та інновації Офіс-менеджмент
  • Дата: 15/12/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Останнім часом ми звідусіль чуємо словосполучення «цифрова трансформація», проте найчастіше кожен розуміє його по-своєму. Хтось називає трансформацією перехід на дистанційну роботу, а хтось – зміну бізнес-моделі підприємства. Forbes заявляє, що у 70% компаній цифрова трансформація провалиться. А CEO Cisco John Chamber взагалі заявив, що 40% компаній зникнуть через те, що не зможуть впоратися з цифровою трансформацією. Протягом онлайн-лекції, ми поговоримо про те, що ми розуміємо під цифровою трансформацією, навіщо її реалізуємо, з якими викликами та перешкодами ми зіткнулися.

EBA Management Development Centre спільно з SIA Tet запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Цифрова трансформація в теорії та на практиці.

Дана лекція запланована на 15 грудня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Маріс Сперга, директор з розвитку бізнесу Tet із понад 20-річним досвідом в ІТ. Спеціалізація Маріса – інтегровані ІТ- та хмарні рішення, технології ЦОД, а також керівництво міжнародним бізнесом.

Основний партнер: SIA Tet.

Цільова аудиторія: CEO, власники, підприємці, менеджери середнього рівня, проектні менеджери.

Питання для обговорення:

  • Що таке цифрова трансформація за версією Tet?
  • Навіщо її впроваджувати?
  • Кому слід трансформуватися?
  • Як підготуватися до цифрової трансформації?
  • Які виклики з нею пов’язані?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Маріс Сперга
директор з розвитку бізнесу Tet із понад 20-річним досвідом в ІТ. Спеціалізація Маріса – інтегровані ІТ- та хмарні рішення, технології ЦОД, а також керівництво міжнародним бізнесом
Маріс Сперга

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: